Jezioro Żarnowieckie - Pucki Pomorskie

udostępnij: 

Jezioro Żarnowieckie to miejsce, w którym znajdziesz wszelkie informacje o łowiskach występujących na tym akwenie, jak także dane pogodowe, rekordy ryb, forum czy zdjęcia. Zobacz Jezioro Żarnowieckie Pucki Pomorskie i dowiedz się jakie ryby możesz tam złowić. Jeśli należysz do to w tym miejscu znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą lepiej poznać Ci Jezioro Żarnowieckie. Zapraszamy również do udzielania się na Jezioro Żarnowieckie forum.

Położenie Województwo Pomorskie » Powiat Pucki
Właściciel Łowiska komercyjne
Dominujące ryby: SzczupakWęgorzSumSandaczOkońLeszcz
Jezioro Żarnowieckie - Pucki Pomorskie |  forum, pogoda - wedkuje.pl, ID: 4251

Prognoza pogody dla Jezioro Żarnowieckie

Piątek
09-12
Sobota
10-12
Niedziela
11-12
Poniedziałek
12-12
Wtorek
13-12
Środa
14-12
Czwartek
15-12
pogodamałe zachmurzenieumiarkowane zachmurzenieduże zachmurzenieopady śnieguopady śnieguduże zachmurzenieumiarkowane zachmurzenie
temp. oC (min/max)-4/0-4/-0-3/22/3-1/2-4/-2-5/-3
wiatr (km/h)11.25.5423.5425.2415.6620.2324.95
zachmurzenie11%32%100%100%100%76%44%
opady (mm/h)0000.11000
ciśnienie(hPa)1010101110111009101110121011

Żarnowieckie - mapa:

Akwen - złowione ryby

Ryba: -
Waga: 6.2kg
Długość: 97cm
Łowisko: j. żarnowieckie

Ryba: Szczupak
Waga: 9.12kg
Długość: 109cm
Łowisko: Jeż Żarnowieckie.

W Jeż. Żarnowieckim są szczupaki jak widać, nie jest to jedyny taki okaz w …

Ryba: Szczupak
Waga: 5kg
Długość: 97cm
Łowisko: Jeż. Żarnowieckie.


więcej rekordów z tego akwenu

Opinie i komentarze użytkowników (41)

Spinningista17 (2008-10-15 19:29:)
0
to wszystko prawda pan marcing prawie pobił rekord Polski zabrakło mu tylko 6cm. widziałem na własne oczy złowionego tam szczupaka przez starszych panów z echosondą którzy złowili 101 cm.obok w lubkowie moja ciocia ma domek letniskowy i właśnie w wakacje tam byłem i łowiłem na spławik na kukurydze lecz nic nie złowiłem i właśnie się zastanawiam czy są tam jakieś jeszcze ryby oprócz szczupaka proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie pozdro (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
baska30_75 (2009-01-06 22:37:)
0
ZBLIZA SIE WYSMIENITA PORA ABYSCIE SIE WYBRALI NA WSPANIALE OKAZY OKONIA Z POD LODU FAKTZE JUZ TRZY LATA NIE LOWILEM NA JEZIORZE ZARNOWIECKIM ZIMA ZA SLABY LOD ALE LATEM ZESZLEGO ROKU CZYLI 2008 MIALEM PIEKNE 20-30cm OKAZY I TO NIE POJEDYNCZE SZTUKI ostrzegam przed gruboscia lodu i nie proponuje nikom udawac sie samemu na lod a jak siegam pamiecia to w sobotnie i niedzielne przedpoludnia jest tam sporo wedkarzy (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
u?ytkownik213 (2009-01-23 14:13:)
0
To jezioro na którym stawiałem jedne z pierwszych kroków w wędkarstwo. Tu złowiłem po raz pierwszy szczupaka i okonie. Jezioro jeszcze 10 lat temu było naprawdę zasobne, ale wraz z rabunkową gospodarką i kłusownictwem zaczęło po[ pi ]dać. Obecnie nic specjalnego. Świadczy o tym choćby obecność łódek z wędkarzami, a raczej ich brak... Z ciekawostek wiem, że złowiono kiedyś w sieć okonia mierzącego 67 cm. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
szczupak61 (2009-02-28 18:28:)
0
zgadzam się co do zasobności łowiska. Ale trochę w stecz. Obecnie to tragedia co wyczynia dzierżawca. Trałuje sieciami po całym akwenie. Można tam złapać węgoża, szczupaka, okonia a z białorybu piękną płotkę i na pewno leszcza. Łódek naprawdę ubyło z tego akwenu. Kiedyś na 20 rzutów było dwadzieścia okoni teraz są to okanki. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
u?ytkownik22572 (2009-08-16 09:00:)
0
Obecny stan to nie tylko wina dzierżawcy ale też pseudowędkarzy. Jak był wysyp szczupaka to brali po 30 szt. dziennie, kursując po kilka razy do brzegu. Jak im się zwróciło uwagę to sadzili się do bicia, szczególnie jak było ich więcej. Do tego niewielu było takich na wodzie, którzy mierzyli ryby i wypuszczali niewymiarowe.
Podobnie z okoniem. Na co komu 2 wiadra okoni dziennie? Pół wiaderka nie da rady zjeść ale polskiemu "wędkarzowi" musi się "zwrócić licencja".......
Straż rybacka przypływała 1-2 razy do roku. Jak przypłynęła to z 30 łódek na wodzie zostawały 3, reszta albo uciekła albo dostawała mandaty i zwijała żagle.
Mało kto z łowiących miał zezwolenie i przestrzegał przepisów.
Podobnie z łowieniem pod lodem. Rześ i mięsiarstwo. Łowienie na kilka wędek, po kilka haków na każdej itp....
Do tego częste trałowania 2 kuterków dzierżawcy dopełniło pogromu. Podwodne łąki o których pisze autor artykułu, kiedyś rosły do powierzchni aż ciężko było zarzucić przynętę. W ostatnich latach były wytrałowywane wraz z rybami lub ubite siecią leżały na dnie. Więc ryby nie miały sie już gdzie schronić przed sieciami, ograniczono też im ilość tarlisk. Od 3 lat nie jeżdżę na to jezioro.
Bez normalnego gospodarza i częstych kontroli, stopujących zapędy zarówno dzierżawcy jak i ludzi z wędką, jezioro żarnowieckie opanuje drobna płotka i jazgarze. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
kostekmar (2009-08-26 12:19:)
0
Obecnie gospodarstwo Rokitki z Tczewa straciło dzierżawę i został ogłoszony przetarg. Z tego co wiem to mozna łowić na podstawie posiadanych licencji albo jak słyszałem bez licencji, bo woda juz "niczyja". (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
podzyg (2009-08-27 07:29:)
0
Jeżdziłem na to jezioro 15 lat temu można tam było powędkować na każdą rybe,dopóki nie zaczeła sią gospodarka rabunkowa przez psełdo dzierżawców Ci się z niczym nie liczą wszystko wytrałują.Teraz trzeba będzie poczekać z 5 lat żeby ryba się odrodziła.(przy odpowiednim dzierżawcy) WSTYD (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
Radoss (2009-09-16 13:31:)
0
Kolego kostekmar,zalogowałem sie tylko po to żeby odpowiedzieć na Twój komentarz. Odnośnie utraty dzierżawy przez Rokitki całkowita prawda, natomiast bzdurą jest jakoby Żarnowiec był "wodą niczyją" ,jest on w zarządzaniu RZGW i z tego co mi wiadomo wędkowanie tam można uprawiać na licencji Rokitek jak i po uiszczeniu opłaty dla RZGW (jeśli dobrze pamiętam jest to 10 zł za 2 wędki z brzegu) płatne przelewem. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie podać konta ale dla chcącego nic trudnego ;)
Bardzo proszę o nie zamieszczanie informacji typu "woda niczyja można łowić " gdyż jedyne osoby które się w ten sposób zachęca do łowienia to mięsiarze i innej maści pseudo-wędkarze!!! A Żarnowiec jest już i tak przełowiony wystarczająco przez łowiących "na licencji"

Kilka postów wyżej wyczytałem koment odnośnie "wędkarzy" którzy po kilka razy dziennie obracają z kompletem zębaczy na brzeg --- całkowita prawda, sam znam takie opowieści i niejedna osoba już dość dosadnie usłyszała moją opinię na ten temat.

Rokitki z Tczewa -- MASAKRA !!! :( Z moich wiadomości mogę przekazać tylko tyle że ostatnio prowadzili odłowy już nawet w nocy ,a w dzień odłowy prądem :szok:
Myślę że wypowiedzenie dzierżawy nastąpiło zdecydowanie za późno :(

Pozdrawiam serdecznie Kolegów po kiju i życzę udanego wypoczynku nad wodą :D (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
thornghost (2009-09-21 20:05:)
0
z kolegą Radoss'em zgodzę się dlatego że w Polsce nie ma wody niczyjej a takowa bez użytkownika staje się własnością skarbu państwa-w tym przypadku tym bardziej albowiem przepływa przez nią piaśnica. co do odłowów w nocy-to powszechną praktyką rybacką jest stawianie wontonów i innych narzędzi łownych w nocy z dala od oczu kłósoli i innych mało odpowiedzialnych i ciekawskich ludzi-dlaczego?-myślę że powyższe zdanie jest wystarczającą odpowiedzią, a po drugie wyobraźcie sobie ten proceder w dzień wówczas gdy wędkarze (pseudowędkarze) pływają i łowią i inne jednostki na wodzie...co do połowu prądem-prawidłowy!! odłów prądem to najlepsza metoda pozyskiwania ryb w celu ich rozmnożenia-wykorzystuje się reakcję anodową która naprowadza rybę do anody która zakończona jest podbierakiem(mówimy tu o prądzie stałym) tak pozyskane ryby są bez zadrapań ani innych uszkodzeń powłok ciała, nie występuje także elektroliza czerwonych krwinek która powodowałaby uduszenie się ryby. poza tym prąd takowy nie działa na małe ryby- czytaj wylęg. natomiast to co wyrabiają niektóre spółki (wcale nie chcę ich bronić a i w tym przypadku na żarnowieckim wiem że tak też się działo)woła o pomstę do nieba-jednak do tej pory większość zarybień w takich spółkach odbywa się wyłącznie na papierze za co mi, jako że z wykształcenia jestem ichtiologiem, jest strasznie przykro albowiem często w takich spółkach zasiadają koledzy po fachu...smutne ale prawdziwe. co można zrobić zamiast biadolić-można założyć spółkę na początek i stanąc do konkursu o dzierżawę na okres 5 lat-wiem wiem że pieniadze grają tu istotną rolę ale poszukajcie jakiegoś gospodarstwa rybackiego i napiszcie projekt (rzecz jasna na poczatek dotyczacy jednego jeziora)-może się uda ale przynajmniej warto spróbować-może byśmy lokalnie stworzyli klub miłośników jeziora żarnowieckiego i spróbowali swoich sił? może to i utopia ale jeśli się nie próbuje to się nie wygrywa:-)
pozdrawiam

Ps. na tej stronce o przepisach i cenach na żarnowieckim
http://www.rzgw.gda.pl/cms/site.files/file/Zarzadzenia/zarz4409.pdf (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
kostekmar (2009-09-25 15:50:)
0
Kolego Radoss, jak dobrze się wczytać to woda "niczyja" zawiera cudzysłów, a to oznacza tylko przypuszczenie. Napisałem słyszałem, że można łowić bez licencji, a nie podałem jako pewnik. A swego czasu sprawdziłem na stronie RZGW i wiem wszystko, co trzeba wiedzieć. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
rafal36 (2009-12-29 11:48:)
0
witam na tym jezoze bylo tyle ryby ze..... no ale niestety pan pk to jezoro zniszczyl teraz sa tam okonie takie jak maly palec u reki no ale mam nadzieje ze to sie poprawi ze ktos sie zato wkacu weznie albo my wszyscy wedkaze. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
zephid (2010-08-19 01:01:)
0
Wróciłem właśnie znad tego jeziora. Łowiłem głównie okonie i płocie. Biorą dobrze na czerwonego robaka i na spining (na gumkę). Udało mi się złowić kilka okoni 20 cm i ze trzy sztuki po 25 cm. Gdybym miał do dyspozycji łódkę z silnikiem wynik byłby dużo lepszy. Miejscowi chwalą się łowieniem szczupaków, mi się nie udało, ale nastawiałem się raczej na okonie.
Aby rozjaśnić sprawę cen:
- dzień łowienia z brzegu chyba 12 zł, ale tam ciężko łowić z brzegu, bo w niektórych miejscach 100m od brzegu jest wody po kolana
- dzień łowienia z łódki 25 zł
- trolling +50%

Są niewielkie zniżki przy zezwoleniach na dwa tygodnie. Rok z łodzi kosztuje ok. 300 zł.
Opłatę można uiścić w przystani wędkarskiej w Nadolu, przy wieży widokowej w Gniewinie, w gminnym ośrodku rekreacji i sportu (czy jakoś tak) w Gniewinie lub przekazem pocztowym / bankowym na odpowiednie konto. Należy pamiętać aby mieć ze sobą kartę wędkarską, bo będzie kłopot zakupem zezwolenia. Lepiej zapłacić, bo kontrole się zdarzają nie tylko w weekendy.

(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
ESOXS1977 (2010-12-12 16:50:)
0
CIEKAWE CO GMINA WYMYŚLI Z OPŁATAMI  NA ROK 2011 PEWNIE POSPADAMY Z KRZESEŁ  A CO DO RYB TO SĄ I BĘDĄ TRZEBA TYLKO JE OMIEĆ ZŁAPAĆ .
POZDRAWIAM.
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
Tomi82 (2010-12-19 15:07:)
0
Tomi82 (2010-12-19 19:36:)
0
teraz łowienie na jeziorze żarnowieckim nie będzie takie tanie
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
Wojtisport (2010-12-22 16:07:)
0
nie wiem po czym kolega to wnosi? opłaty?
 z tego co ja wiem to lada moment (2-3 dni) zostanie podany dopiero cennik - chociaż mamy już prawie koniec roku

plotki sa rożne oplata zostanie ta sama 300zl + 50% za trolling
lub mówi siec coś o 600zl ale wiadomo to ploty
(jeśli ma ktoś pewne informacje niech się podzieli)

inna sprawa ze kretyni wpuścili do jeziora "sumy" - porażka, ale wiadomo za ta rybę UE daje najwięcej punktów, jestem tez wiecej niz pewny ze pod koniec roku odłowy selektywne nie były kontrolowane - ciekawy jestem dla kogo były te złowione ryby

moje osobiste przeczucie jest takie ze za bardzo nie poszaleją z opłatami w przyszłym roku no ale później rożnie to może być

pozdr
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
Tomi82 (2010-12-23 12:25:)
0
byłem latem nad jeziorem i płaciłem za jeden dzień 20zł czy to mało a ja mieszkam w żarnowcu i orientowałem co do cen
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
przewodnicy (2011-01-03 17:30:)
0
Miło mi poinformować wszsytkie osoby zainteresowane Żarnowcem, albo w ogóle szczupakami, że od tego roku na zbiorniku obowiązuje górny wymiar na szczupaka - 100 cm. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
SHARKI (2011-04-29 17:46:)
0
Ja wiele razy byłem na jeziorzez i na brzegu kilka km szłem rano i rzadnego krokodyla nie widzialem i nie słyszałem że jakiś krokodyl tam pływa! (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
SHARKI (2011-05-09 08:52:)
0
sry pomyliłem się (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
Slawek19711971 (2011-06-06 09:26:)
0
Super opisane jeziorko. Będę miał okazję tam przebywać przez około tydzień czasu z rodzinką. Jednak do przebycia mam około 600 km. z drugiego krańca Polski. Widzę , że będzie warto. Pozdrawiam.
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
Slawek19711971 (2011-06-16 13:18:)
0
Mam jeszcze pytanko do kolegów wędkarzy. Jaki jest nr. łowiska tego jeziorka i czy obowiązuje tam rejestr ryb?. dzięki za odpowiedź.
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
KAM (2011-06-20 11:03:)
0
Byłem tam w zeszłym roku i mogę potwierdzić,że takiej ilości dużych okoni to nigdzie w Polsce jeszcze nie spotkałem.Na inne ryby się nie zasadzałem więc nie będę ściemniał.W tym roku znowu atakuje to jezioro od 16 lipca jeżeli ktoś z forumowiczów będzie w tamtej okolicy w tym terminie to zapraszam na wspólne łowy.Co do opisu łowiska to wydaje mi się, że nie wolno łowić tam w nocy ale nie będę się upierał bo w zeszłym roku byłem w okresie zmiany dzierżawcy i mogło mi się coś pomylić.
(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
stubek (2011-11-13 23:47:)
0

Czesc wszystkim. Mam pytanko, w związku z tym, że chce sie wybrać na jezioro żarnowieckie na zębate, mam silnik elektryczny 50 lbs i dwa akumulatory 100Ah (żelówki), łódke 300 cm tworzywo, czy taką łódką mogę pływac po tym jeziorze?? Kolega mówił mi, żebym zainteresował sie wynajmem większej łódki na miejscu, bo ta moja może byc nieco za mała na to jezioro.

Prosze doradźcie mi, czy na tej łódce będe czuł sie bezpiecznie?

Czy może zna ktos jakis namiar do kogos miescowego przy jeziorze żarnowieckim, kto mógłby wypożyczyć mi większą łódke na jeden dzien.

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich wędkujących

(dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
tyxck (2012-02-17 14:12:)
0
Ja jadę do Karwi w tym roku na początku lipca na 10 dni. Więc na pewno będę łowił na tym jeziorze. Jeśli ktoś z kolegów tez planuje to można by się styknąć. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
tyxck (2012-02-22 20:47:)
0
Witam wszystkich. Ja się wybieram na wakacje do Karwin na początku lipca, więc na pewno odwiedzę to jezioro zdam relacje. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
tyxck (2012-02-22 20:47:)
0
Witam wszystkich. Ja się wybieram na wakacje do Karwin na początku lipca, więc na pewno odwiedzę to jezioro zdam relacje. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
PepeTomMaz (2012-05-19 18:45:)
0
Witam wszystkich kolegów ją jadę nad to jezioro w sierpniu do miejscowości Nadole . Jezeli ktoś z was już był z tamtej strony jeziora to poproszę o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
PepeTomMaz (2012-05-19 18:45:)
0
Witam wszystkich kolegów ją jadę nad to jezioro w sierpniu do miejscowości Nadole . Jezeli ktoś z was już był z tamtej strony jeziora to poproszę o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
wedkujacymarcin (2012-07-26 12:50:)
0
w sierpniu 2004r. ojciec złowił tam 13 szczupaków od 55cm - 70cm, dostał cynk od jakiegoś miejscowego, że szczupak już bierze. Później już nie jeździł jak przeżył lekki sztorm, po którym ledwo dopłynął do brzegu w komplecie z pontonem:) Fale potrafią się nieźle rozbujać a przyjemność połowów w takich warunkach może być wątpliwa. Tak więc jeżeli już to duża łódź i pewny silnik. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
swiezak 1982 (2013-02-13 19:17:)
0
Witam wszystkich.Chciałbym się tylko upewnić i zapytać-to jezioro nie należy do PZW? (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
rompax3 (2013-03-24 14:02:)
0
Witam, mam  pytanie czy aby kupić lincencję na połów ryb na ty Jeziorze trzeba mieć kartę wędkarską? (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
wedkujacymarcin (2013-06-08 15:46:)
0
co sie stalo tam ze szczupakiem? juz 3ci wypad na caly dzien i nic? to juz na kaszubskich bezrybiach podwymiarowe szczuple sie trafiaj bez specjalnych wysilkow. Dosyc mam juz okoni, okoni i okoni. za tydzien ostatni raz dam szanse temu lowisku.. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
szkarlupnia3 (2013-06-14 11:49:)
0
To jezioro nigdy nie było dzierżawione przez PZW, jest zbyt atrakcyjne wędkarsko. PZW dzierżawi gównie takie wody (najczęściej z zakwitami glonów), w których ryb jest mniej niż wędkarzy próbujących je złowić. Największy szczupak jakiego widziałem w jeziorze Żarnowieckim miał 117 cm i 11 kg. Złowiony przez kolegę na żywca (okonia). Mój rekordowy szczupak z tego jeziora jest dużo skromniejszy ... 96 cm i 6 kg. Na spining nie udało mi sie nigdy złowić większego niż 3 kg. Przy okazji potwierdzam obecność w jeziorze pięknych okoni wielkości i postury małego karpia, trzy największe z tego jeziora miały: 38, 40 i 42 cm (o masie ok. 2 kg). Dwa największe złowione na gruntówkę (rosówka), trzeci na żywca (japoniec) w okolicy wsi Lubkowo. Połamania kijów! (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
kostekmar (2013-08-03 19:56:)
0
Widziałem już 131cm, 124cm oraz 113cm i jeszcze wiele innych "metrówek". Szkoda, że planuje się zarybienie sumem. Takie fajne okonie w tym jeziorze. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
wladyslawowo (2014-01-17 09:54:)
0
Witam w nowym roku... Jeszcze trochę kaca mam po Sylwestrze i zastanawiam się nad opłatami w tym roku... Kasy jak wiecie nigdy za dużo a w roku może z 30 wypraw wędkarskich mam okazję zrobić... Zastanawiam się czy nie podarować sobie opłat członkowskich w PZW i nie wykupić rocznego abonamentu na sam Żarnowiec... Trochę się już nałowiłem na Czarnym czy na Zawiad... W sumie żadnej rewelki nie było... Małe szczupaki czy ledwo wymiarowe okonie... Nie jestem z tych co to chcą mieć zaraz szczupaka 80 cm albo stado okoni po 30 cm ale tak po prostu zastanawiam się gdzie będę miał lepsze wyniki... Lubię naturalne jeziora z lasem dookoła... Człowiek jest blisko przyrody itp... Ale jak jadę z synem (6 lat) to wolałbym aby chłopak miał trochę radochy że wyciągnie coś ciekawego a nie 12 cm okonie...(jeśli wogóle coś się trafi) Dość mam tłumaczenia mu, że taką małą rybkę trzeba wypuścić by urosła... Czekam na Wasze info - co byście zrobili na moim miejscu... (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie - nasze nowe łowisko)
literix (2015-09-04 16:54:)
0
Interesuje mnie takie miejsce aby swobodnie połowić z brzegu na spławik białą rybę a jednocześnie móc posiedzieć z dzieciakiem i nikomu nie przeszkadzać, jak to wygląda na tym jeziorze?? Druga sprawa to opłaty, czy można uiszczać przez internet i jak to później wygląda przy kontroli.Jaka sytuacja jest z limitami. Czy wymagana jest karta wędkarska bo posiadam oczywiście bezterminową ale z innego regionu Polski i jeszcze ze starym adresem :) (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
after262 (2016-07-25 15:32:)
0
Witam. Wybieram się niedługo tam na rybki, ale na białoryb (leszcz,płoć itp.) Polecił by mi ktoś jakieś miejsce z którego mógłbym zarzucić feederka? A tak wogóle jest sens tam łowić z brzegu? (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
MrCrasny (2016-07-26 14:21:)
0
Z brzegu można łowić od strony elektrowni atomowej (której nigdy nie było ale ruiny zostały) o ile jest jeszcze przejazd. Brzeg był umocniony larcenami i było tam dość głęboko. Ładnie brała duża płoć i leszcz, w nocy brały węgorze na pęczek rosówek. (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
slawomir-wolanc (2018-07-10 09:13:)
0
najnowsze info http://www.gpk-kostkowo.pl/oplaty-i-taryfy/wedkarstwo (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
KUba2006 (2019-08-21 15:55:)
0
LIcencja dotyczy jednej wędki czy stanowiska? (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)
KUba2006 (2019-08-21 15:57:)
0
Czy na łowsiku jest wymagana karta wędkarska?   (dotyczy łowiska: Jezioro Żarnowieckie)

skomentuj ten akwen