Kanał most w Aleksandrowie - Mazowieckie

udostępnij: 

Kanał most w Aleksandrowie to miejsce, w którym znajdziesz wszelkie informacje o łowiskach występujących na tym akwenie, jak także dane pogodowe, rekordy ryb, forum czy zdjęcia. Zobacz Kanał most w Aleksandrowie Mazowieckie i dowiedz się jakie ryby możesz tam złowić. Jeśli należysz do to w tym miejscu znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą lepiej poznać Ci Kanał most w Aleksandrowie. Zapraszamy również do udzielania się na Kanał most w Aleksandrowie forum.

Położenie Województwo Mazowieckie
Właściciel
Dominujące ryby: OkońLeszczKrąp
Kanał most w Aleksandrowie -  Mazowieckie |  forum, pogoda - wedkuje.pl, ID: 16853

Prognoza pogody dla Kanał most w Aleksandrowie

Płotki z kanału

Płotki z kanału

Witajcie Bracia po kiju. Ostatnimi czasy odkryłem (ta wiosna) bardzo fajną miejscówkę niedaleko Warszawy. Jest to kawałek kanału pomiędzy ujściem rzeczki a mostem w Aleksandrowie. Miejscówka ta ma dla mnie dlatego szczególny urok iż nawet gdy gdzie indziej nic nie bierze tutaj można zawsze coś zł

czytaj więcej »

Opinie i komentarze użytkowników (6)

w6i6e6 (2016-03-21 11:15:)
0
W tym dokłądnie miejscu akurat nie byłem a co do zabierania ryb... to na tym odcinku rok w rok ludzie wyławiają płoć, leszcza, krąpia całymi siatami.I to właśnie bardzo wczesną wiosną. Dopiero odcienek NoKill to ukrucił. Czy są normalni... na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie już sam... (dotyczy łowiska: Płotki z kanału)
silurus-team (2016-03-22 08:02:)
0
z tymi gołębiami to dobra myśl, sam bym na to nigdy nie wpadł :) ciekawa wskazówka :) (dotyczy łowiska: Płotki z kanału)
ulspin (2016-03-22 13:03:)
0
Szczerze ,to nie słyszałem wcześniej takiego określenia. (dotyczy łowiska: Płotki z kanału)
u?ytkownik16322 (2016-03-22 13:38:)
+3
A słyszałeś kolego coś takiego jak Wodą cześć , Albo połamania kija. Tak się kiedyś witali etyczni i dobrze wychowani wędkarze w czasach kiedy o ,,etyce" i ekologii nikomu się jeszcze nie śniło .Dziś dzień dobry sąsiad sąsiadowi nie powie w tych apartamentowcach - noclegowniach nowobogackich. Wszyscy byli od profesora po analfabetę Kolegami po kiju. Czasy były cięższe ale ludzie byli lepsi. Julian (dotyczy łowiska: Płotki z kanału)
troc (2016-03-24 08:06:)
+3
Odchody gołębi jako dodatek do zanęty można nabyć w dobrych sklepach wędkarskich już od kilku ładnych lat. Osobiście nie stosuję tego "gównianego" dodatku-obrzydzenie jest jednak silniejsze... (dotyczy łowiska: Płotki z kanału)
JKarp (2016-03-26 16:18:)
+2
Rysiu nie od kilku ... Raczej od nastu lat. (dotyczy łowiska: Płotki z kanału)

skomentuj ten akwen