Staw Petrykozy - Żyrardów Mazowieckie

udostępnij: 

Staw Petrykozy to miejsce, w którym znajdziesz wszelkie informacje o łowiskach występujących na tym akwenie, jak także dane pogodowe, rekordy ryb, forum czy zdjęcia. Zobacz Staw Petrykozy Żyrardów Mazowieckie i dowiedz się jakie ryby możesz tam złowić. Jeśli należysz do to w tym miejscu znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą lepiej poznać Ci Staw Petrykozy. Zapraszamy również do udzielania się na Staw Petrykozy forum.

Położenie Województwo Mazowieckie » Powiat Żyrardów
Właściciel Łowisko specjalne
Dominujące ryby: SandaczPłoćOkoń
Staw Petrykozy - Żyrardów Mazowieckie |  forum, pogoda - wedkuje.pl, ID: 3707

Prognoza pogody dla Staw Petrykozy

Środa
29-03
Czwartek
30-03
Piątek
31-03
Sobota
01-04
Niedziela
02-04
Poniedziałek
03-04
Wtorek
04-04
pogodabezchmurne nieboopady deszczuopady deszczuopady deszczuopady deszczuopady śnieguopady śniegu
temp. oC (min/max)-4/70/118/135/10-1/6-2/4-2/3
wiatr (km/h)20.0223.8723.2920.5929.7428.1926.57
zachmurzenie6%98%86%100%96%100%100%
opady (mm/h)00.420.835.330.240.10
ciśnienie(hPa)1021101410051000101410221015

Petrykozy - mapa:

Jak było na rybach

Dodaj krótką relecję z ryb

Opinie i komentarze użytkowników (11)

czarnymag (2009-03-24 21:14:)
0
Witam, napisane jest, że to łowisko specjalne, a jak sprawa wygląda z opłatami??? (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
Krylan1 (2009-03-27 10:39:)
0
To przeciez lowisko komercyjne Musuly! (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
zogo (2010-04-25 20:24:)
0
Po pierwsze nie jest to łowisko komercyjne ani PZW. Jest to teren prywatny. Po drugie byłem tam i zastałem właściciela który nie życzy sobie kłusowników i brudasów!!!! (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
u?ytkownik63630 (2011-02-02 14:08:)
0
zogo

Po pierwsze nie jest to łowisko komercyjne ani PZW. Jest to teren prywatny. Po drugie byłem tam i zastałem właściciela który nie życzy sobie kłusowników i brudasów!!!! [2010-04-25 20:24]

czego ma dotyczyć twoja wypowiedź ?????? bo nie bardzo rozumiem ?????  kolega próbował w jakiś tam sposób opisać  łowisko a ty wywalasz z takim komentarzem więc nie bardzo rozumuję czy można tam łowić czy też jak rozumiem z twojego wpisu nie można ??????????????

(dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
u?ytkownik417 (2011-12-14 07:48:)
0
Witam kolegów.Uzupełnienie do opisu łowiska: z tego,co mi wiadomo-łowisko nie jest własnością prywatną.Teren tej byłej żwirowni należy do gminy.Kiedyś rozmawiałem  z człowiekiem,który przyjechał tam wywrotką i twierdził,że to jest jego teren,oraz że ja mam się z tego miejsca wynieść! Kiedy zażądałem od niego,aby okazał się :kim jest,pokazał mi prawo własności do tego terenu - zaczął się mętnie tłumaczyć!
Oświadczyłem mu wtedy,że jeśli sobie nie odpuści - to ja odjadę,ale prosto do Urzędu Gminy(sprawdzę własność) a zaraz potem na policję i zgłoszę to zajście!
Bardzo szybko "właściciel" się odczepił! Mruknął coś o zachowaniu czystości i odjechał.
A co do "brudasów i kłusowników" Oczywiście-jest tam dużo zostawionych śmieci-jak w wielu miejscach: nad wodą,w lasach,parkach,plażach,czy naszych,polskich ulicach! Myślę,że generalnie jest to kwestia czystości i kultury nas-Polaków! Bo przecież nie chodzi o podział na wędkarzy,kłusowników czy innych. Jeśli ktoś jest chamem,brudasem,prostakiem itp.- to niezależnie czy jest polskim wędkarzem,grzybiarzem,turystą,czy widzem w kinie,pasażerem pociągu-to zostawia po sobie odpowiednią wizytówkę!!
Tak więc nie jest to łowisko prywatne i żadnej opłaty nie wymaga.Ale-oczywiście wymaga właściwego zachowania!Pozdrawiam.
(dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
RybaRyba (2012-04-22 20:56:)
0
A w tym roku ktoś już tam próbował?? I jak tam pan właściciel?? (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
marcin-bardzodo (2012-08-05 11:12:)
0
witam drogich kolegow!zbiornik ten jest wlasnoscia prywatna i ten pan z cięzarowki faktycznie jest wlascicielem.a nie zyczy sobie niechcianych gosci ze wzgledu na to ze głownie wodniacy w okresie letnim zostawiaja po sobie straszny pie......k! i stad pewnie niechec do intruzów ze strony wlasciciela co mnie wcale nie dziwi poza tym pare lat wstecz utopil tam sie czlowiek i wlasciciel mial nieprzyjemnosci z tego tytułu.Ogolnie akwen bardzo fajny wlasciciel tez wpozadku (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
YAMI (2013-04-21 22:38:)
0
Witam potwierdzam wiadomości mojego przedmówcy jak i poprzednich, woda 1 klasa , ale fakt ze ludzie tam rzadkio się umieją zachować smietnik miejscami straszny, i o utonięciu osobiście od ochrony słyszałem. (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
u?ytkownik55974 (2013-04-27 17:17:)
0
Bardzo ładne łowisko tylko zadbać o teren ,powodzenia (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
-wiewiur- (2014-04-01 12:30:)
0
No to i ja powiem coś od siebie jako nurek o tym zbiorniku :) troche o rybach: -sandacza tam nigdy nie widziałem a nurkowałem tam ponad rok -jest karpik ale niewielki -widziałem sumy dokładniej dwie sztuki -szczupak tez jest ale nie duży -okoń -lina i karasia nie widziałem A teraz troszke mniej przyjemna informacja a mianowicie, znowu odbywa sie tam wydobycie :( (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)
-wiewiur- (2014-05-13 03:01:)
0
Czy był ktoś może na tym łowisku w tym sezonie? Pytam bo jak byłem ostatnio to wydobywali piach z wody no i pan wlaściciel bardzo na nas warczał... (dotyczy łowiska: Żwirownia Petrykozy k. Mszczonowa)

skomentuj ten akwen