Jestem Prezesem od 1976 roku Koła nr 121 o przy WSPol w Szczytnie, okręg mazowiecki. Prowadzę profesjonalne doradztwo i przewodnictwo wędkarskie w gospodarstwie agroturystycznym nad jeziorem Sasek Wielki koło Szczytna. W latach osiemdziesiątych byłem zawodnikiem w wędkarstwie spławikowym w Kadrze Okręgu Olsztyn. Zdobyłem złote, srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski. Mam na swoim koncie wiele okazów medalowych ryb. Chętnie podzielę się swoją wiedzą wędkarską.
Brak dodanych komentarzy
Brak dodanych postów