Koło PZW nr 02 Rzeszów WSK (Okręg PZW Rzeszów)

udostępnij: 
Koło PZW nr 02 Rzeszów WSK  (Okręg PZW Rzeszów) - koło wędkarskie PZW w wedkuje.pl Strona internetowa Koło PZW nr 02 Rzeszów WSK (Okręg PZW Rzeszów) - została wygenerowana przez portal wedkuje.pl. Przyłącz się do społeczności swojego koła PZW i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach wędkarskich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą wędkarską z członkami swojego koła na forum.

powiadom znajomego o Kole  przyłącz się do tego Koła!  uzupełnij dane koła 

Dane Teleadresowe koła (adres, e-mail, telefon):

Województwo: Podkarpackie Powiat: Rzeszów
Okręg PZW: Okręg PZW Rzeszów
Miasto: Rzeszów Kod pocztowy: 35-036
Ulica: Bohaterów Westerplatte 9
Telefon: 697564743 Faks:
Adres e-mail: Adres www:
Uwagi: Biuro Koła czynne jest w każdy wtorek i piątek w godzinach od 17 do 19 a od czerwca do grudnia w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach od 18 do 20 podczas statutowych posiedzeń Zarządu Koła.
W tych terminach Skarbnik przyjmuje składki członkowskie zaś osoba funkcyjna z Zarządu Koła udziela zainteresowanym informacji dotyczących działalności bieżącej Koła.
Noclegi w okolicy: Rzeszów - meteor
Dane wprowadził: strunayo

Lokalizacja na mapie:

jak przekszałcić zakładkę w stronę koła?

Aktualności z naszego koła:

CORMORAN ULF

CORMORAN ULF

Witam was drodzy wędkarza :)Pisze z zapytaniem o wędke taką jak cormoran ulf 3-15g mam zamiar zakupic tą wędkę więc szukam jak najwiecej na jej temat a wiec czy mial ktos z nia styczność jak sie ona sprawuje :) Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje :) Poprzednia wędke jaką uzywalem to Konger I…

czytaj więcej »

Dodaj wpis

Nasze łowiska:

Dodaj łowisko

Dodaj wątek

Nasze rekordowe okazy:

Dodaj okaz