Koło PZW nr 29 Świlcza Karaś (Okręg PZW Rzeszów)

udostępnij: 
Koło PZW nr 29 Świlcza Karaś (Okręg PZW Rzeszów) - koło wędkarskie PZW w wedkuje.pl Strona internetowa Koło PZW nr 29 Świlcza Karaś (Okręg PZW Rzeszów) - została wygenerowana przez portal wedkuje.pl. Przyłącz się do społeczności swojego koła PZW i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach wędkarskich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą wędkarską z członkami swojego koła na forum.

powiadom znajomego o Kole  przyłącz się do tego Koła!  uzupełnij dane koła 

Dane Teleadresowe koła (adres, e-mail, telefon):

Województwo: Powiat:
Okręg PZW: Okręg PZW Rzeszów
Miasto: Kod pocztowy:
Ulica:
Telefon: Faks:
Adres e-mail: Adres www:
Władze koła: Kazimierz Gazda
Świlcza 647
tel.: 17 85-60-972


Prezes Koła - tel.: 668-470-127
Uwagi:

logo karas
Przed założeniem Koła Wędkarskiego „Karaś” w Świlczy, wędkarze zrzeszeni byli w kołach miasta Rzeszowa. Na początku lat osiemdziesiątych, wędkarze - społecznicy założyli najpierw sekcję, a następnie Koło Wędkarskie „Karaś”. Wówczas starano sięo pozyskanie zbiorników wodnych (stawów) na terenie Trzciany, ich zagospodarowanie i zarybienie.

Siedziba Zarządu Koła mieści się od ponad 20 lat w Świlczy. Koło zrzesza ponad 160 członków i opiekuje się zbiornikami wodnymi o powierzchni około 3 hektarów, położonymi na północnych obrzeżach Trzciany.

Prowadzi ponadto sukcesywne zarybianie stawów (rocznie około 2 ton narybku), zabezpiecza brzegi zbiorników przed wypłukiwaniem przez wodę. „Karaś” prowadzi szkolenia z zakresu karty wędkarkiej oraz określone statutem działania dotyczące ochrony przyrody.

Prezesem Koła jest lek. med. Dionizy Zając.

Przy współpracy Samorządu Gminy Świlcza koło „Karaś” organizacje takie imprezy jak Zawody Wędkarsko-Przyrodnicze z okazji Dnia Dziecka, Puchar Wójta Gminy Świlcza w Wędkarstwie oraz Puchar Prezesa Koła „Karaś”.
Noclegi w okolicy: meteor-turystyka.pl
Dane wprowadził: orinoko

jak przekszałcić zakładkę w stronę koła?

Aktualności z naszego koła:

Dodaj wpis

Nasze łowiska:

Dodaj łowisko

Dodaj wątek

Nasze rekordowe okazy:

Dodaj okaz