Batorowo PZW- opis łowiska

/ 3 komentarzy

Miejscówka ciekawa aczkolwiek trudna, szczególnie jeżeli chodzi o ryby, które są bardzo kapryśne. Cieżko jest je dobrze i skutecznie rozgryźć a jeżeli uda się już to zrobić to i tak trzeba odpowiednio trafić bo często starania i przygotowania kończa się rozczarowaniem. Zbiornik oblegany głównie przez karpiarzy, trafiaja się piękne okazy karpii i amurów, nie brakuje też linów, ładnego okonia oraz tym podobnych. W okresie oblegania akwenu przez karpiarzy momentmai cięzko o miejsce, jest tez to pewien minus bo woda jest pod dużą presja wędkarską. Ja najczęściej udaje sie na żwirownie w okresie "pierwszego lodu", co roku czekają tam na mnie ciekawe okonie i pełne wrażeń zimowe chwile, pozostała część roku traktuje ten zbiornik raczej jako miejsc epołowów typowo rekreacyjnych a swoja ambicje wędkarstka uskuteczniam na innych wodach, niemniej jednak łowisko abrdzo fajne i godne polecenia, szczególnie na letnie i wiosenne wypady:)Batorowo PZW- opis łowiska opis łowiska:

Akwen: Staw Batorowo »
GPS: N 52o 25' 16" E 16o 44' 33"
Położenie: Województwo: Wielkopolskie » Powiat: Poznański » Gmina: Tarnowo Podgórne
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Poznań » (zobacz porozumienia Okręg PZW Poznań 2023r »)
Regulamin połowu:Obowiązuje regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW.
Noclegi w pobliżu: Przeźmierowo - meteor
Tagi łowiska: STAWY Okręg PZW Poznań

 

4
Oceń
(4 głosów)

Batorowo PZW- opis łowiska mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

gumolgumol
0
Witam. Nie byłem jeszcze na tej wodzie, a chętnie bym się wybrał. Czy ktoś może podać dokładny dojazd z Poznania ? Ewentualne sugestie na temat wędkowania na tej wodzie, mile widziane. (2014-03-14 10:50)
michoslawmichoslaw
0
witaj, jedź ul.Bukowską, aż do ronda za obwodnicą, na którm skręcasz w prawo na Lusowo, po około 300-400 metrach ponownie w prawo wzdłuż muru jakiejś posesji/posiadłości i już jesteś. Opis chaotyczny, ale nie wędkuję tam zbyt często...kiedyś byłem pospacerować ;-) (2014-03-24 19:20)
sebol91sebol91
0
Witam, są jeszcze karpie?? warto jechać??:) Pozdrawiam:) (2015-03-19 23:57)

skomentuj ten artykuł