Biała Przemsza z dopływami

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Opisze rzeczkę za moim rodzinnym domem i jej okolice myślę że to pomoże wam w łapaniu pięknych pstrągów potokowych lub uciekinierów ze stawów hodowlanych których jest multum .Osobiście łapę na wędke zebco 2,4 m i 10-30 g przeważnie używam mepsów lub fox 1 lub 2 srebrne lub czerwone . Rzeczka w górnym biegu to mały cieg potem to ładna rzeka .

Zaczynamy od Bydlina potem Cieślin Golczowice Chechło Okradzionów i Sławków dalej nie byłem nigdy ,powodem brak czasu .

Dzięki bardzo częstym i dużym zarybieniom w rzece jest ryba ryba ma gdzi się schować i ma gdzie się wycierać ,kilka wypraw i poznamy charakter tej rzeki .Zaznaczam jednak że rzeka cały czas się zmieni w jednym roku piękny dołek a w drugim już go niema .

Auto zostawiam przy drodze i nigdy nie miałem żadnych problemów -rzeka biegnie przeważnie wzdłuż drogi .Biała Przemsza z dopływami opis łowiska:

Akwen: Rzeka Biała Przemsza »
GPS: N 50o 22' 40" E 19o 38' 47"
Położenie:
Właściciel: Okręgi / Woda PZW
Regulamin połowu:Woda górska okregu Katowice regulamin pzw
Noclegi w pobliżu: Klucze - meteor
Tagi łowiska:

 

3.9
Oceń
(16 głosów)

Biała Przemsza z dopływami mapa:- opinie i komentarze

DandolDandol
0
Okoń, płoć, szczupak? nie spotkałem się, a lipień to czasami tam nie pływa? (2012-06-04 16:47)
papiezpapiez
0
Rzeka super rybna rzeka (jedna z najlepszych na Śląsku) dzięki stowarzyszeniu przyjaciół Białej Przemszy, ponieważ wywalczyli oni no kill. Dzięki niemu możemy się spotkać nawet z pstrągiem 70+, choć nieraz jest tak że się łowi przez 4 dni bez żadnych ryb a gdy trafiasz na brania to jesteś w stanie wyciągnąć 10 pstrążków które maja często ponad 40cm ;) (2013-06-04 20:11)

skomentuj ten artykuł