Dzika Żwirownia Piekiełko okolice Grójca

/ 18 komentarzy / 10 zdjęć


Witam

Dziś podzielę się z wami kolejnym moim ulubionym łowiskiem. Jest to prawdziwe wędkarskie "ELDORADO" wśród dzikiej przyrody jaka zachowała się w obszarze sadów okolic Grójca. Ryba jaka tu występuje to: bardzo duży sum, szczupak , karp, lin, leszcz , okoń,płoć,krąp,... łowisko choć nie zarybiane cieszy się bardzo dużym naturalnym przyrostem rybek , okazałe sztuki jakie zostały tam złowione mówią same za siebie.Jako ciekawostkę dodam że pomimo braku jakichkolwiek zasad na tym łowisku (wymiar, ilość ...) rybek jest naprawdę bardzo dużo , jedynym mankamentem jest dojazd ale podałem współrzędne i na mapie bardzo łatwo można sobie odnaleźć .Zalecam dojazd od miejscowości Piekiełko ,ponieważ z drugiej strony tu gdzie porobiłem zdjęcia właściciel kawałka działki zastawił wjazd bramą.

Woda jest bardzo czysta i bardzo głęboka ,miejscami dochodzi nawet do 15m (odczyt z echosondy) . A jest jeszcze jedno co bardzo razi w oczy - SYF jaki zostawiają po sobie niektórzy " wędkarze ". Poza tym wszystko jest super .
ZAPRASZAMDzika Żwirownia Piekiełko okolice Grójca opis łowiska:

Akwen: Staw Żwirownia Piekiełko »
GPS: N 51o 49' 49" E 20o 51' 5"
Położenie: Województwo: Mazowieckie » Powiat: Grójecki » Gmina: Grójec
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:BRAK!!!
Noclegi w pobliżu: Grójec - meteor
Tagi łowiska: MAZOWIECKIE STAWY

 

4.2
Oceń
(9 głosów)

Dzika Żwirownia Piekiełko okolice Grójca mapa:- opinie i komentarze

paawel1paawel1
0
Oczywiście nie występuje tam ŁOSOŚ to błąd (2012-07-24 22:21)
Tedi2Tedi2
0
Byłem z bratem na całodniowym wędkowaniu, jeden leszczyk 28 cm- wrócił do wody i nic więcej nie udało się złapać. 08-07-2012 (2012-08-28 18:23)
coropunacoropuna
0
Panie Pawle, nie wiem od kiedy Pan wędkuję i jakim ilorazem inteligencji Pan dysponuje, ale podanie współrzędnych na łowisko a raczej wyrobisko pożwirowe w Piekiełku, narobiło więcej szkód niż pożytku. Otóż nie jest to woda niczyja, tereny z każdej strony są prywatne i należy się skontaktować z właścicielem danego "kawałka" ziemi w celu uzyskania zgody na wjazd. Na całej żwirowni to jest TEREN PRYWATNY. Skąd to wiem? - to część należąca do mojego kuzynostwa. Następna sprawa: dzięki Pana uprzejmości i trosce o ryby, które spokojnie od lat same regulują swój przychów z niewielką pomocą miejscowych gospodarzy tegoż żwirowiska, zaobserwowana została tendencja do kłusowniczego odławiania ryb prądem z łódek i wszelakiego możliwego sprzętu pływającego na tym łowisku!!!Rejestracje od W-wy, Piaseczna, Ursusa, Piastowa, Pruszkowa, Wołomina, Zielonki, Legionowa po Sierpc, Radom, Skierniewice i Łódzkie!! Czy podając te dane pomyślał Pan o konsekwencjach tej delikatnie mówiąc nieroztropności??!! Taki duży chłopczyk i nie mógł wziąc kolegę nad wodę powędkować tylko musiał wypeplać na pół Polski i się dziwi że śmieci zostają po tych wędkarzach, przepraszam: mięsiażach!! Bosh!! aż mnie cholera bieże na taki brak używania komórek mózgowych! Jeśli nie chce Pan przykładać ręki do kłusownictwa, które dzięki Panu odnalazło nową miejscówkę do realizowania swoich zapędów, apeluję aby zdjąć wspołżędne tegoż łowiska ze strony internetowej i zasugerować kontakt z gospodarzem w celu uzgadniania pobytu nad wodą. Inaczej takie piękne, dzikie i do końca nie dokryte miejsca za lat kilka będzie Pan mógł pokazywać wnukom z tabletu! (2012-08-30 11:25)
fronterafrontera
0
Popieram przedmówcę!Jeżdżę tam nie za często bo 3-4 razy w roku ale to co zastałem tam w zeszłym tygodniu to horror! Samochodów było jak na giełdzie w Słomczynie i tony śmieci tylko tych wędkarskich najmniej.Dobrze że rybki jakoś wtedy nie brały. Nie dziwie się że właściciel postawił bramę. Jakby okoliczna ludność zrobiła sobie na moim terenie nielegalne wysypisko to też bym się wściekł! (2012-09-02 13:25)
marcin_02marcin_02
0
Pazerność ludzka nie zna granic.Najlepiej workami ryby by wywozili!!!!Jak biorą to trza brać rybe dla całego osiedla!!Polska rzeczywistość!!!Totalny OBCIACH!!!!!! (2012-10-03 23:48)
JacoslawJacoslaw
+1
Tak sobie czytam, czytam i zachodzę w głowę.... Na wstępie podziękowania dla kolegi paawel1. Fajnie opisane łowisko. Teraz kilka słów do koleżanki coropuna. Nie wiem od kiedy koleżanka wędkuje i nie chcę wiedzieć. O iloraz inteligencji też nie zapytam z obawy o wynik. Nie jest prawdą jakoby cała żwirownia należała do prywatnych właścicieli. Niespełna 47% obszaru wokół należy do prywatnych osób. Żwirownia z całą pewnością nie jest własnością kuzynostwa koleżanki. "!Rejestracje od W-wy, Piaseczna, Ursusa, Piastowa, Pruszkowa, Wołomina, Zielonki, Legionowa po Sierpc, Radom, Skierniewice i Łódzkie!! Czy podając te dane pomyślał Pan o konsekwencjach tej delikatnie mówiąc nieroztropności??!! - Chyba nie bardzo rozumiem. Czyżby mieszkańcywyżej wymienionych miast mieli zakaz łowienia na owym żwirowisku? Jakież to konsekwencje koleżanka ma na myśli? (Kiedyś okradli mi auto na Działdowskiej a jakoś koleżanki złodziejką nie nazywam)... wrzucanie wszystkich do jednego worka sprawiedliwe nie jest. Fora internetowe ( w tym również to forum ) mają to do siebie, ze ludzie o wspólnych zainteresowaniach dzielą się ze sobą swoimi spostrzeżeniami, fascynacjami i doświadczeniami. Natomiast ubliżanie komuś... tak naprawdę ubliża również osobie ubliżającej. Miejsce faktycznie piękne i jeszcze dzikie. Jeśli koleżanka ma aspiracje aby zachować jakieś wody w tajemnicy dla siebie i rodziny to polecam wykopać własny staw hodowlany. Rzeczone tony śmieci nie świadczą źle o koledze, który opisał owe miejsce. Świadczą źle o osobach, które je zostawiły. To samo tyczy się kłusowania na tym czy innym obszarze wodnym. Obarczanie kogoś winą za cudze czyny jest dla mnie niezrozumiałe. Serdecznie koleżankę pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. (2012-10-14 20:05)
patrykwaclawek021089patrykwaclawek021089
0
witam lowilem troche na piekielku i zgadzam sie ze wszystkimi po trochu tylko ze apeluje do wszystkich ktorzy beda sie tam wybierac biezecie kilogramy zanet po opruznieniu wezcie te smieci ze soba sa teraz lzejsze nikomu korona z glowy nie spadnie i jeszcze jedno nie zabierajcie kazdej ryby do domu wezcie tyle ile zdolacie zjesc abysmy mogli kiedys zabrac nasze dzieci na tak piekne lowisko jakim jest piekielko... Pozdrawiam P.S Przepraszam za bledy pisze to na tel komorkowym i niewiem czemu nie mam polskich znakow. (2012-10-16 21:17)
paawel1paawel1
0
Kolego Jacoslaw nic dodać nic ująć nie chciałem komentować wpisu koleżanki bo to co wypisuje jest totalną bzdurą a akt prawny na własność wody jej rodzina dostała od sołtysa ale jeszcze z innej wsi ... Ale to nie istotne Dziękuję za komentarz bo dokładnie tymi słowami miałem odpisać. POZDRAWIAM (2012-10-18 20:27)
-wiewiur--wiewiur-
+1
Nie wiem gdzie i kiedy zebrał Pan takie odczyty o głębokości... Nurkuje w tym akwenie od jakiegoś czasu i maksymalna głębokość do dna to 9m. No i fakt, syf z dnia na dzien jest coraz większy... Pod wodą niestety też... (2013-06-26 12:36)
-wiewiur--wiewiur-
-1
Odświeże troszke info o tym zbiorniku :) nurkuje tu praktycznie cały sezon i musze z przykrością stwierdzić że ryba znika z tego zbiornika :( jak zaczynałem tam nurkować to cały czas widywałem karpie, teraz nie widać ich prawie wcale (strzeliłem jednego 11.5kg). Sumy sumów widziałem kilka w tym sezonie ale też bez jakiś rekordowych rozmiarów, głównie takie koło 6kg (strzeliłem tam jednego 13.5kg) ale suma ciężko wytropić na tym akwenie bo są strasznie głęboko pochowane ale gdzie to już moja tajemnica :) Szczupaka nie strzeliłem ani jednego bo widywałem tylko takie koło 55/50cm, wole poczekać aż urosna jescze :) Linków widywałem troszke ale z nimi jest batdzo kiepsko... Tak jak z karpiem Okonki raczej nie są moim celem więc ani jednego nie strzeliłem ale kilka ładnych widziałem :) Strzeliłem też dwa leszcze (ciut ponad kilo) ale to też nie znaczy że jest ich dużo ale są :) Bardzo dużo białobru małego :) no i to chyba tyle :) Jako łowca podwody który już dosyć dobrze znam tą wode chętnie pomoge :) (2013-12-17 03:36)
michal1111michal1111
0
To jest jakaś masakra jak ktoś powie o jakimś łowisko to od razu dostaje kopa, w d... Ludzie nie oceniajcie wszystkich tą samą miarą nie wszyscy robią syf na łowisku!!!! A jeśli dwa wędkarze którzy mówią tylko nie mów nikomu bo to nasza tajemnica to samolubny nie dający innym szans. Dzisiaj już nie ma kolegów po kiju dziś jest masakra. Weźcie sobie wszystkie te ryby i nie piszcie bzdur samolubny. (2014-08-16 21:53)
tapi75tapi75
0
michal1111 brawo święta racja (2014-12-29 23:04)
rostek2rostek2
0
Dzien dobry, dowiedzielismy o sie o koneksjach rodzinnych wlascicieli zbiornika i jednej forumowiczki. Dowiedzielismy sie rowniez o kanonach zachowan podczas lowienia - ale nikt nic nie napisal na temat lowienia. Interesuje mnie - czy ktos tam lapie na spinning? I jakie rezultaty tego lowienia?? (2015-07-05 10:23)
jan-kowalskijan-kowalski
0
Witam wszystkich dziś byłem w opisanym miejscu. Szału nie było małe płocie i nic więcej . Panowie którzy tam byli wcześniej na te małe płocie stawiali żywca... Na moich oczach 40cm poszło z wody do siaty... co do wcześniej pisanych postów z ubiegłych lat to jest problem zabierać wszystko bez wymiaru. Rozumiem ze ktoś napisze ze nie ma regulaminu ale jakieś zasady moralne można przyjąć. A nie tylko mięso co twoje dzieci czy wnuki będą miały z tego miejsca? jak jeden z drugim wszystko wpierd... PS może ktoś napisać mi gdzie są jeszcse podobne miejsca. (2016-05-02 18:35)
78darekb78darekb
0
Podajac namiary na łowisko niszczysz je . Rozsadny wedkarz nie mowi gdzie łowi (2016-05-02 19:41)
jan-kowalskijan-kowalski
0
Darek chyba trochę głupoty gadasz...rozsądny wędkarz nie bierze wszystkiego do domu a to różnica. Tu jest cały problem że nie ma ryb itp. Chłopak opisując chciał dobrze i takie założenie jest wpisując tu ciekawe łowiska. Jeśli chcecie własne tylko dla siebie to może na posesji jakiś staw sobie każdy zrobi... (2016-05-03 03:49)
kocur141414kocur141414
+1
Witam jestem jednym z właścicieli tego pięknego akwenu,od dnia 01.05.2020 roku będzie zakaz łowienia na tym łowisku.A tylko dlatego, że tam przyjeżdża chołota która nie potrafi po sobie posprzątać.Jestem tam często na rybach i nie będę sprzątał po takim towarzystwie śmieci,Jak się odezwałem to była awantura.Ze spier..... itd.Koniec będą tam łapać tylko normalni ludzie a nie BYDŁO.Ja już dostałem mandat 5.000 tyś. I to był ostatni.Dziękuję za uwagę. (2020-04-19 07:59)
Ziomald1994Ziomald1994
0
Kocur141414 Mógł bym w jakiś sposób z Tb się skontaktować mam małe pytanie do Pana (2020-04-22 10:47)

skomentuj ten artykuł