Glinianka Trzebnica

/ 3 komentarzy / 6 zdjęć


Glinianka w Trzebnicy jest to bardzo stare wyrobisko gliny o powierzchni mniej więcej 1,5h szacuje ten obszar niestety nie znalazłem dokładnego wymiaru akwenu , wspomnę że cały obszar zalany wodą został ok. 50lat temu . Średnia głębokość to 2m w najgłębszym miejscu 6 -7m , na dnie duża warstwa mułu oraz roślin , dno bardzo zróżnicowane , częste zagłębienia dołki oraz głębokie rynny i blaty z twardym gliniastym dnem . Brzegi pozarastane tatarakiem , trzcinami , dostęp do łowiska oceniam na 3 w 5 stopniowej skali , jest to łowisko dla ludzi którzy lubią czuć przyrodę dzicz wokół siebie . Ryby występujące na gliniance to przeważnie dorodny lin , karaś , karpie . Zachęcam wędkarzy do przyjazdu nad to łowisko bo naprawdę warto . Dodam jeszcze że łowisko w dużej części w okresie wakacyjnym tzn . Czerwiec - Sierpień zarasta moczarką , trudne wymagające ale na pewno przyprawi nie jednego wędkarza o uśmiech na twarzy łowisko czeka na was nie całe 25 km od Wrocławia .


Glinianka Trzebnica opis łowiska:

Akwen: Staw Trzebnica »
GPS: N 51o 17' 51" E 17o 3' 40"
Położenie: Województwo: Dolnośląskie » Powiat: Trzebnicki » Gmina: Trzebnica
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Regulamin PZW
Noclegi w pobliżu: Trzebnica - meteor
Tagi łowiska: DOLNOŚLĄSKIE STAWY

 

3
Oceń
(3 głosów)

Glinianka Trzebnica mapa:- opinie i komentarze

smolareksmolarek
0
Witam z w zeszłym roku byłem tu pierwszy raz i od razu polubiłem to miejsce fakt trochę zarośnięta woda ale bez tragedii w tym roku planuje trochę pod nęcić i morzę jakąś dłuższą zasiadkę przeprowadzić jak jest ktoś chętny to zapraszam w towarzystwo chętnie wymienię uwagi poglądy i morzę czegoś się nauczę. Pozdrawiam (2012-04-04 20:25)
smolareksmolarek
0
Witam z w zeszłym roku byłem tu pierwszy raz i od razu polubiłem to miejsce fakt trochę zarośnięta woda ale bez tragedii w tym roku planuje trochę pod nęcić i morzę jakąś dłuższą zasiadkę przeprowadzić jak jest ktoś chętny to zapraszam w towarzystwo chętnie wymienię uwagi poglądy i morzę czegoś się nauczę. Pozdrawiam (2012-04-04 20:26)
grzala88grzala88
0
y (2016-04-18 19:37)

skomentuj ten artykuł