Zaloguj się do konta

Golkowice-Odra

Golkowice są położone w województwie dolnośląskim, w powiecie głogowskim, w gminie Pęcław.

Żeby tam dojechać kierujemy się drogą z Głogowa numer 292 w kierunku na Białołękę. Wyjeżdżając z głogowa musicie przejechać przez ulicę Rudnowską, następnie będzie zakręt na Borek(droga nr 330). Jadąc dalej mijamy Białołękę i skręcamy w lewo na Droglowice, przejeżdżamy przez wioskę jadąc cały czas główną drogą dojeżdżając do miejscowości Golkowice. Po chwili ukaże się nam kamienna droga, którą jedziemy już do naszego celu, czyli nasze ukochane "odrzańskie główki". Jeżeli chodzi o zaparkowanie samochodu nie ma z tym problemu można praktycznie dojechać pod same główki.

Odra na wysokości Golkowic objawia nam przepiękny krajobraz. Jest to wspaniałe łowisko posiadające w nie których miejscach dość głębokie główki. Można tam połapać ładne leszcze, klenie, bolenie, a w nocy może się trafić okazały sum, węgorz oraz sandacz. Łowisko często jest odwiedzane przez wędkarzy i pasjonatów przyrody z Głogowa i Polkowic.

Mam nadzieję, że główki w tym rejonie wam się spodobają. Mnie osobiście nigdy nie zawiodły.

Opis łowiska

Mapa

Jak było dziś na rybach?

Opinie (1)

użytkownik

byłem w niedziele 10.04 miejce faktycznie ciekawe pełne uroku i wiele obiecujące na nocną zasiadkę dojazd ok tylko troche tłoczno po obu brzegach 

[2011-04-11 16:13]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej