Jezioro w Łąkim

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Łowisko położone w miejscowości Łąkie w gminie Strzelno powiat Mogilno, woj. Kujawsko-Pomorskie, graniczy z lasem należącym do Nadleśnictwa Miradz. Łowisko obfituje w Liny, Leszcze, Szczupaki, nie rzadko zdarza się Okoń czy Węgorz. Wiele miejscówek i pomostów sprzyja przyjemnemu wędkowaniu i odpoczynkowi podczas niego. Wokół jeziora duża ilość trzcin i zarośli, dno piaszczyste miękkie, miejscami duża ilość starych zalegających konarów co niestety sprzyja zaczepom. Mimo to miejsce godne polecenia i wspaniałe dla zregenerowania sił po pracy przy czym obfitujące w ryby.Jezioro w Łąkim opis łowiska:

Akwen: Jezioro Łąkie »
GPS: N 52o 36' 27" E 18o 7' 41"
Położenie: Województwo: Kujawsko-Pomorskie » Powiat: Mogilno » Gmina: Strzelno
Właściciel: Łowiska komercyjne
Noclegi w pobliżu: Strzelno - meteor
Tagi łowiska: KUJAWSKO-POMORSKIE JEZIORA

 

3.3
Oceń
(3 głosów)

Jezioro w Łąkim mapa:- opinie i komentarze

juniorseba24juniorseba24
0
Jezdzilem na to łowisko jak byłem mały. nie byłem juz tam z 7 lat :( jeziorko jest fajne, duzo zabawy z rybkami ( malymi ) niestety cena zezwolenia...smiesznie wysoka jak na to jezioro i na ryby ktore tam plywaja :) zreszta nie tylko na to jezioro sa zawyżone ceny.
(2013-06-07 13:05)
dany223dany223
0
Hej, łowię nad tym jeziorem praktycznie co weekend. Płocie to raczej płotki. Ale trafiają się też leszcze, liny (pod wymiarem) oraz spore karasie. Ostatnio udało się złowić większego garbusa ale ogólnie z większymi drapieżnikami jest słabo. Dostęp do łowiska jest dość dobry jak na jezioro a nie karpnik, ale pomostów jest niewiele - w 2017 trzy na cały akwen, które zostały zbudowane przez wędkarzy. Ogólnie można połowić, ale wielkich okazów w tym roku nie było.  (2017-11-15 20:02)

skomentuj ten artykuł