Zbiornik zaporowy Solina

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Wędkowanie jest fajne i dostarcza wiele przyjemności. Tym wszystkim którzy uwielbiają to robić nie muszę chyba opisywać jak fantastycznie jest siedzieć z wędką na brzegu i czekać aż złowi się rybkę. Ciekawe jest to że gdy jest się w Bieszczadach nad wodą to można poczuć fajny mikroklimat występujący w tym regionie.
1 Werlas - brzegi wokół Werlasu są skromne i jeśli stan wód jest niski miejscówek jest dużo. Jest to dobre miejsce na spiningowanie z łódki za drapieżnikami.
2 Wołkowyja i okolice płytka woda i można łowić wszystko, dobre wyniki ale dużo wędkarzy.
3 Zawóz (przed Werlasem, a na przeciwko Wołkowyji) płytka woda dobre miejsce na drapieżniki, karpia, dużą płoć i małe leszcze i dużo wędkarzy i turystów
4 Chrewt, Rajskie i Olchowiec- piękne miejsca i widoki, trudny dojazd dużo wędkarzy i bardzo dużo dużych ryb.Zbiornik zaporowy Solina opis łowiska:

Akwen: Zbiornik Solina »
GPS: N 49o 22' 46" E 22o 26' 43"
Położenie: Województwo: Podkarpackie » Powiat: Lesko » Gmina: Solina
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Krosno » (zobacz porozumienia Okręg PZW Krosno 2023r »)
Noclegi w pobliżu: Myczków - meteor
Tagi łowiska: ZALEWY Okręg PZW Krosno

 

3.7
Oceń
(3 głosów)

Zbiornik zaporowy Solina mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

yeti1980yeti1980
0
Witam wszystkich Byłem teraz na "długi weekend" w Bieszczadach, piękne miejsce na ziemi. W lipcu planuje wybrać się tam właśnie na urlop i tu mam pytanie, chciałbym przy okazji posiedzieć przy kiju nad Soliną. Gzie, kiedy i ile muszę zapłacić? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odp. (2012-06-10 18:03)
kamil11269kamil11269
0
i to jest prawdziwe łowisk ;) (2012-12-10 16:35)

skomentuj ten artykuł