Jezioro Magelungen

/ 1 komentarzy

Jezioro Magelungen , znajduje sie w gminie Huddinge w miejscowosci Farsta. powierzchnia calkowita to 2,37 km kwadratowego, linia brzegowa siega 21 km ,a glebokosc zaczyna sie od 5,1 m i siega nawet 13,4 metra glebokosci. W calym zbiorniku jest 12,3 miliona metrow szesciennych wody. Jezioro typowo szczupakowo-sandzczowe. Wystepuje w nim tez populacja karpia, ktory niestety musi wrocic do wody. Kazdy holowany egzemplarz musi byc windowany na mate karpiowa i ze zlowionych osobnikow nie damy rady przyrzadzic kolacji. Wiec wszystko wraca do wody. Znajduje sie kilka pomostow z ktorych mozna powedkowac . Jest tez most dla pieszych ,ktorym mozna przejsc na druga strone jeziora, poczatek jeziora jest licznie porosniety grazelami co utudnia wedkowanie. Sa miejca gdzie jest miekko i twardo. Tu uwage przykuja karpiarze i lowcy drapierznikow. Dobrymi miejscami na sandacza i szczupaka jest miejsce przy filarach mostu gdzie samochody sie przemieszczaja z jednej strony na druga stone jeziora.Jezioro Magelungen opis łowiska:

Akwen: -
GPS: N E
Położenie:
Właściciel:
Regulamin połowu:Dziennie na jedna karte wedkarska mozemy zabrac 2 ryby jezeli chodzi o sandacza i szczupaka. Wszystkie karpie musza byc windowane na mate karpiowa i niestety wszystkie musza wrocic do wody. Jest calkowity zakaz zabierania ze soba karpi
Tagi łowiska:

 

4.3
Oceń
(3 głosów)

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację

Wedkuje.pl poleca 

- opinie i komentarze

grucha1986grucha1986
0
Fajny wpis, lecz trochę zbyt ogólny, pominąłeś że na tej wodzie można trafić bardzo dużego lina, sztuki 2-3kg to taki standard. Można wypożyczyć łodź i wybrać się na górki podwodne w poszukiwaniu okoni i sandaczy w rozmiarze XXL. Szczupaka jest bardzo dużo, lecz nie łatwo go namierzyć... A na szybki wypad z batem można obłowić się ładnych płoci. Duża woda  i nie łatwa. (2017-03-02 20:58)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy


 
Aplikacja