jezuickie małe białe błota

/ 3 komentarzy

piekne i dosyć czyste łowisko , niestety wymagane na wiekszosci mmiejsc łowiskowych wodery lub spodnio-buty[ poniewaz linia brzegowa jest pod niskim kątem ] , jest tez kilka miejsc zacienionych to dla tych którzy nie lubią słoneczka . No i przydaje sie tez auto z wysokim prześwitem poniewaz od twardej drogi jest kawałek [ale za to miła cisza i spokój
] niestety inaczej to spacerek przez las i łąke . ............................................................................................................................................................................................................................................................................................jezuickie małe białe błota opis łowiska:

Akwen: Jezioro Branickie »
GPS: N 53o 26' 22" E 18o 9' 43"
Położenie: Województwo: Kujawsko-Pomorskie » Powiat: Świecie » Gmina: Bukowiec
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Bydgoszcz » (zobacz porozumienia Okręg PZW Bydgoszcz 2022r »)
Noclegi w pobliżu: Cekcyn - meteor
Tagi łowiska: KUJAWSKO-POMORSKIE JEZIORA, JEZIORA Okręg PZW Bydgoszcz

 

4.3
Oceń
(3 głosów)

jezuickie małe białe błota mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
0
ładne zdjęcia, ale opis trochę krótki ale dam ***** (2012-08-31 10:12)
wojtek-rybywojtek-ryby
0
kamil jak kolega sie dowie ze sie pochwaliłem tym łowiskien to mnie ................................. zrobi ze mnie przynete (2012-11-19 11:40)
grzegorz notgrzegorz not
0
Jeziorko bardzo fajne, sporo szczupaka, okonia. Niestety jest i mały minus a mianowicie jakiś miejscowy przebija opony w autach. Tak więc na pewno warto tam zajrzeć ale trzeba auto mieć cały czas na oku. (2017-07-09 12:12)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy