Łowisko Karper Lake

/ 1 komentarzy

Łowisko Rzutowe Karper Lake jest to niewielka 2,5h urokliwa woda położona w województwie Łódzkim, w miejscowości Tuszynek Majoracki.

 Głębokość akwenu waha się w przedziale od 0,5m do 2,40m. Dno jest zróżnicowane występują miejsca piaszczyste jak i również place pokryte roślinnością. Rybostan który zamieszkuję wodę znajduję się w przedziale od 5kg do powyżej 10+. Pływają również wyjątkowe perełki. Dodatkowym mieszkańcem są również w niewielkiej ilości jesiotry. Na miejscu znajduję się 7 stanowisk dwuosobowych z możliwością rozbicia namiotu. Wc , parking , monitoring , teren ogrodzony , blisko infrastruktura pomocna : sklepy , apteka , stacja benzynowa.Łowisko Karper Lake opis łowiska:

Akwen: Staw Karper Lake »
GPS: N E
Położenie: Województwo: Łódzkie » Powiat: Łódzki Wschodni » Gmina: Tuszyn
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Regulamin Łowiska No kill Karper Lake
1. Na łowisku umożliwiamy łowienie na wędki typu karpiowego. Obowiązuje całkowity zakaz używania wędek do metody, feedera, method feeder oraz wszelkiego rodzaju koszyczków zanętowych. Jedyną dozwoloną metodą nęcenia są: siatki PVA, proca, kobra, rakieta/spomb / bomb ball.
2. Na terenie łowiska może przebywać wyłącznie osoba wędkująca. Odpowiedzialność za dzieci przebywające na terenie łowiska ponoszą ich opiekunowie.Osoba towarzysząca może przebywać wyłącznie za zgodą opiekuna łowiska. Wstęp na łowisko możliwy jest tylko za zgodą opiekuna łowiska po dokonaniu opłaty .Obowiązuje Zakaz wędkowania bez zezwolenia.
Zabronione jest używanie sprzętu pływającego, w tym również modeli zdalnie sterowanych. Nęcenie, jak i łowienie odbywa się wyłącznie metodą rzutową.
Obowiązuje zakaz parkowania samochodów poza miejscami wyznaczonymi np. na drodze, polach rolników, w miejscach do tego nie wyznaczonych.
3. Na łowisku obowiązuje : ZAKAZ UŻYWANIA WŁASNYCH MAT KARPIOWYCH, PODBIERAKÓW ORAZ
ZAKAZ PRZETRZYMYWANIA ZŁOWIONYCH RYB W WORKU KARPIOWYM.
4. Po zakończonym pobycie należy swoje stanowisko pozostawić w czystości.
5. Na łowisku występuje :
Zakaz rozpalania ognisk i grillowania poza miejscami wyznaczonymi do tego celu.
Zakaz niszczenia roślinności w obrębie całego łowiska.
Zakaz kąpieli i pływania w jeziorze.
Zakaz załatwiania potrzeb fizjologicznych poza WC.
Zakaz głośnego zachowywania się i nadużywania alkoholu.
Zakaz zaśmiecania terenu łowiska. Łowiący ma obowiązek posiadania worka na śmieci, który po zakończeniu wędkowania musi zabrać ze sobą, wraz ze śmieciami. Obowiązuje całkowity zakaz pozostawiania śmieci na stanowisku. Obowiązuje zakaz wyjazdu z łowiska podczas zasiadki (nawet na tzw „moment”) oraz zakaz odwiedzin, bez zgody właściciela Łowiska oraz opiekunów.
6. Osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających biorą w pełni odpowiedzialność
za swoje zachowanie , czynny oraz stan zdrowia. Opiekunowie Łowiska wraz z właścicielem nie ponoszą odpowiedzialności cywilno prawnej na podane sytuacje na terenie łowiska podczas pobytu.
7. Na czas pobytu na łowisku samochody muszą zostać odstawione na wyznaczone do parkowania miejsca.
8. Właściciel ma prawo zmieniać regulamin w trakcie trwania sezonu.
9. Właściciel ma prawo zamknąć akwen na czas zawodów wędkarskich, zarybienia, ewentualnego leczenia ryb, lub bez podania przyczyny w trakcie trwania sezonu. Informacje na ten temat pojawią na stronie na facebooku. Za zamkniecie łowiska nie jest zwracana żadna rekompensata.
10. Obowiązuje zakaz przetrzymywania w worku karpiowym złowionych karpi i amurów, które po zważeniu i sesji fotograficznej należy niezwłocznie wypuścić.
11. Na łowisku obowiązuje zakaz wywożenia zestawów. Zanęty i przynęty muszą być podawane na łowisku ze swojego stanowiska.
12. Dopuszcza się możliwość rozbijania namiotów i wędkowania w obrębie danego stanowiska.
13. Obowiązuje nakaz posiadania środka dezynfekcyjnego dla ryb.
14. Zakaz używania jako głównej linki na kołowrotku plecionki. Obowiązuje używanie wyłącznie żyłek karpiowych o przekroju minimum 0,30mm. Obowiązuje używanie zestawów z bezpiecznym klipsem lub typu drop off. Obowiązuje całkowity zakaz używania krętlików oraz innych elementów łączeniowych, które uniemożliwiają uwolnienie się ryby z klipsa lub ciężarka.
15. Łowiący, którzy chcą by ich zdjęcie z rybą było opublikowane na profilu łowiska na facebooku, wysyłają zdjęcia na adres:
karperlake@gmail.com oraz w wiadomości na Facebooku bądź MMS.
16. Wszelkie próby kłusownictwa, kradzieży, łowienia bez zezwolenia będą surowo karane i zgłaszane na policję. Kara za każdy kilogram skradzionej ryby wynosi 800 zł.Bez tłumaczenia ze względu na bezpieczeństwo.
17. Prawo do kontroli posiada właściciel łowiska, opiekunowie łowiska, policja i osoby upoważnione przez właściciela. Osoby nie stosujące się do zaleceń strażników będą usuwane z łowiska bez możliwości kolejnego przyjazdu.
18. Każdą sprawę sporną rozstrzyga właściciel łowiska , opiekun i należy się dostosować do jego decyzji.
19. Właściciel łowiska nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku.
20. Wykupując pozwolenie na wędkowanie, łowiący podpisuje oświadczenie, iż akceptuje powyższy regulamin, zobowiązuje się do jego przestrzegania, oraz posiada świadomość, że nie przestrzeganie go grozi zakazem ponownego przyjazdu na łowisko.
21. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na wszystkie punkty zawarte w nim.
22. Właściciel łowiska wraz z opiekunami nie ponosi odpowiedzialności za nieodpowiednie zachowanie oraz nie zaakceptowanie regulaminu przez osoby podczas pobytu na łowisku. Wymóg konieczny = akceptacja w pełni regulaminu oraz zasad panujących na terenie łowiska.
22. Akceptacja regulaminu oznacza wyrażenie zgody na:
Archiwizowanie danych kontaktowych imienia nazwiska, nr. telefonu, adresu email Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (w tym oznaczenie z imienia i nazwiska, oraz umieszczenia zdjęć z wizerunkiem osobistym na portalach społeczność prowadzonych przez łowisko Komercyjne, nieodpłatne wykorzystanie wizerunku osobistego do materiałów reklamowych, związanych z działalnością łowiska (w szczególności filmy wideo, zdjęcia, plakaty) Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z klauzulą informacyjna.Klauzula informacyjna RODO. Niniejsza informacja stanowi wykonanie obowiązku, określonego w art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”.
Administrator danych
Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email karperlake@gmail.com lub pisemnie na adres siedziby.
Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia realizacji umowy o świadczenie usług z zakresu rekreacji i sportu, a następnie przechowywane w celach archiwalnych.


Noclegi w pobliżu: meteor-turystyka.pl
Tagi łowiska: ŁÓDZKIE STAWY

 

4
Oceń
(3 głosów)

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

amur tvamur tv
+2
Z tego co można wyczytać że jest dość ciekawe miejsce do wędkowania (2022-04-15 09:14)

skomentuj ten artykuł