Duży staw obok drogi Izbica-Tarnogóra. Cechą charakterystyczną jest wysepka na której znajduje się domek :). Obok łowiska znajduje się parking i ławeczki. Często możemy zaobserwować ryby wyskakujące z wody jak i "oczkowanie" ryb. Jeśli nie znamy "na pamięć" regulaminu łowiska jest on wywieszony nieopodal parkingu. Możemy uczestniczyć w zawodach rozgrywanych przez koło. Zawody organizowane są 1 maja.Kaśki Staw opis łowiska:

Akwen: Staw Izbica-Kaśki »
GPS: N 50o 53' 33" E 23o 8' 55"
Położenie: Województwo: Lubelskie » Powiat: Krasnystaw » Gmina: Izbica
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Zamość » (zobacz porozumienia Okręg PZW Zamość 2022r »)
Regulamin połowu:1. Właścicielem zbiornika jest Gmina Izbica, użytkownikiem łowiska jest Okręg PZW w Zamościu, a gospodarzem Koło PZW Nr 6 Izbica.2. Wędkowanie dozwolone jest:

- w porze dziennej tj. od świtu do zmierzchu (1 godz. przed wschodem słońca i 1 godz. po zachodzie słońca)

- w okresie od 01.06. d0 31.08.3. Zabrania się:

- połowu ryb spod lodu,

- zanieczyszczenia akwenu i jego otoczenia,

- podjeżdżania samochodem pod brzegi akwenu i wędkowania z pojazdów,4. Pojazdy samochodowe można parkować tylko na pobliskim parkingu.5. Obowiązuje całkowity zakaz połowu na metodę spinningową.6. Obowiązuje 14 dniowy zakaz połowu po zarybieniu zbiornika karpiem. O ewentualnych innych ograniczeniach po zarybieniu decyduje Zarząd Koła.7. Ustala się następujące wymiary ochronne i limity ilościowe:

karp – 35 cm (2 szt. na dobę)

amur – 60 cm (1 szt. na dobę)

szczupak – 50 cm (1 szt. na dobę) Pozostałe gatunki limity i wymiary zgodnie z RAPR.8. W trakcie odbywających się zawodów wędkarskich zbiornik jest wyłączony z wędkowania.9. Do kontroli dokumentów, złowionych ryb i sprzętu wędkarskiego upoważnione są osoby ustawowo uprawnione.10. Amatorski połów ryb odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującym Regulaminem

zbiornika. W sprawach nieuregulowanych obowiązuje RAPR.11. Regulamin obowiązuje do odwołania.
Noclegi w pobliżu: Krasnystaw - meteor
Tagi łowiska: LUBELSKIE STAWY, STAWY Okręg PZW Zamość

 

3.6
Oceń
(5 głosów)

Kaśki Staw mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy