Łowisko Grota

/ 3 komentarzy / 6 zdjęć
  • konto usunięte

 

Okręg PZW Katowice
Okoń Lin Karp

Niewielkie łowisko należące do koła nr 47 "Radzionków". Polożone w pięknym parku, który odwiedza wielu spacerowiczów w różnych porach roku. Nazwa tego zbiornika wywodzi się z groty położonej przy zbiorniku w której znajduje się figura Matki Boskiej. Można nad nim spędzić mile czas wraz z całą rodziną (plac zabaw dla dzieci). Głębokość tego łowiska wynosi od 1 - 4,5 m , te płytsze miejsca niestety w okresie letnim zarastają co niekiedy utrudnia swobodne wędkowanie, ale znajdują się tacy wędkarze którzy sobie z tym radzą. Zbiornik często zarybiany karpiem , karasiem, szczupakiem. Można złapać niezły okaz amura.
Zapraszam na ten zbiornik.


Łowisko Grota opis łowiska:

Akwen: Staw Grota I »
GPS: N E
Położenie: Województwo: Śląskie » Powiat: Bytom »
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Katowice » (zobacz porozumienia Okręg PZW Katowice 2022r »)
Regulamin połowu:według regulaminu PZW
Noclegi w pobliżu: meteor-turystyka.pl
Tagi łowiska: ŚLĄSKIE STAWY, STAWY Okręg PZW Katowice

 

3.8
Oceń
(32 głosów)

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

gacek84gacek84
0
witam i pozdrawiam ma pan racje grota to ładny park zarówno dla wędkarzy jak i całej rodzinki plac zabaw ogółem jest ładnie tylko denerwujące jest to że ścieżka jest za blisko wody i spacerujący tam ludzie prawie potykają sie o wędki no i jak w tych czasach prawie norma to pod wieczór przesiadujace grupki różnych typów na pobliskich ławkach mogli by zwiekszyć kontrole straży miejskiej by się uspokoiło (2009-01-24 00:45)
u?ytkownik1117u?ytkownik1117
0
rozmawialismy na ten temat tzn. bezpieczeństwa mają byc dodatkowe patrole policji i straży miejskiej , ale zobaczymy (2009-01-29 09:28)
perwerperwer
0
dziekuje bardzo za ten zbiornik.Przyjechałem tam rano w niedziele na ryby ,a nad stawem jest droga ,gdzie szlo paru pijanych małolatów i zaczeło żucac butelkami i kamieniami do wody.Po ołudniu to juz była masakra ze spacerowiczami i chałasem nad woda ,ale pomine wnikanie.Staw bardzo ładny,pewnie ładna tez w nim rybka,mysle ze w tygodniu warto sie tam wybrac ,ale odradzam wekend (2010-03-18 19:52)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy