Gościniec Wilcze Doły

/ 1 komentarzy / 2 zdjęćPodstawowe gatunki ryb : karp, amur, jesiotr, węgorz, zdarzają sie szczupaki, liny,płocie, pstragi ( te ostatnie nie wiem czy juz calkiem nie odłowione ) Stawy : w sumie trzy dla wędkarzy,dwa naprawdę spore ( łaczna powierzchnia ok 40 Ha ), linia brzegowa jak na stawy rozbudowana, w dużej czesci porosnieta trzciną, jeden ze stawów z bogata roslinnoscią zanużona ( wzdręgi !!!), poza dwoma duzymi stawami tuż przy hotelu jest niweielki staw ( magazynek :) w którym jest naprawde spora 'kondensacja' większości gatunków ryb, idealny aby zarazić kogoś wędkarstwem, co nie znaczy że nie można tam złowić 5 kg karpika, lub metrowego jesiotra. Wszystkie stawy są dosc płytkie 1 do 1,5 m. Karpie biorą nieźle na kukurydzę i kulki , jesiotry i wegorze na róznych rozmiarów 'czerwone', pstrągi o ile aktualnie są na łowisku na wszystko , szczupaki są łowione na przynety naturalne.

Penjonat z pokojami o wysokim standardzie,salą bilardową, barem, stołówka, boisko do siatkówki i kort tenisowy, możliwość przejażdzek konnych. Wokół stawu wiaty, możliwość wypożyczenia łodzi, kajaku, roweru. Dostepne są lodówki i stoły i miejsca na grila.

Stawy są polożone posród Puszczy Noteckiej, w okolicy jeziora i noteć.
Informacje dodatkowe:
Bardzo fajny ośrodek, dla osób pragnacych połączyć wędkowanie z wypoczynkiem na łonie rodziny, smiało można wziąć ze sobą ,żonę i dziatki , a tazkze naszych czworonożnych przyjaciół, w sezonie konieczna rezerwacja .Źródło: lowiska.pl


Gościniec Wilcze Doły opis łowiska:

Akwen: Staw Wilcze Doły »
GPS: N 52o 45' 45" E 15o 40' 53"
Położenie: Województwo: Lubuskie » Powiat: Strzelce Krajeńskie » Gmina: Drezdenko
Właściciel: Łowisko specjalne
Noclegi w pobliżu: Drezdenko - meteor
Tagi łowiska: LUBUSKIE STAWY

 

2
Oceń
(2 głosów)

Gościniec Wilcze Doły mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

filus81filus81
0
CIEKAWE ŁOWISKO.Z CHĘCIĄ BYM SIE TAM WYBRAŁ,ALE JAKIE TAM NAJWIEKSZE KLOCKI WYSTĘPUJĄ?CHODZI MI O AMURA I KARPIA.BYŁ KTOŚ TAM OSTATNIO?
(2011-06-10 13:11)

skomentuj ten artykuł