Łowisko komercyjne Roków

/ 3 komentarzy

Łowisko komercyjne. Opłata za godznę 1 zł od wędki+ ryba ile zaważy
np karp - 13zł/kg
pstrąg - 17zł/kg
szczupak - 25zł/kg

Łowisko składa się z dwóch stawów. Pierwszy duży ok. 0.8 ha. W stawie występują karp , karaś, szczupak, amur,sandacz, jesiotr, sum . Drugi staw typowo pstrągowy. dobre miejsce na relaks i odpoczynek z wędką. Stawy utrzymane w należytym porządku. Komu nie dopisze szczęście w łapaniu ryb może sobie kupić rybkę u gospodarza łowiska. Istnieje możliwośc uwędzenia złowionej ryby. Od wiosny najprawdopodobniej otworzona zostanie smażalnia nieopodal łowiska. Miła i kulturalna obsługa. Wędkarzy w sam raz , nie ma zbyt wielkiego tłoku.Łowisko komercyjne Roków opis łowiska:

Akwen: Staw Roków »
GPS: N 49o 53' 53" E 19o 32' 4"
Położenie: Województwo: Małopolskie » Powiat: Wadowice » Gmina: Wadowice
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Nie wolno spiningować.
Noclegi w pobliżu: Wadowice - meteor
Tagi łowiska:

 

3.9
Oceń
(7 głosów)

Łowisko komercyjne Roków mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

jpmasi1jpmasi1
0

To jest chore!!!!!

Ludzie, czy w Waszych puszkach mózgowych zlasowało się coś.

1 godzina wędkowania na jedną wędkę - 1zł? x 2 wędki już daje wynik -  już nie wspomnę o opłatach za zwędkowane ryby w zależności od gatunku. podane ceny w cenniku za złowione ryby wcale nie są niższe od cen w sklepach. TO JEST CHORE.

Jeżeli już, to czy właściciele tego akwenu są w stanie zapewnić, iż to łowisko - to Eldorado dla wękarzy????  Że w tych wodach  pewne jest powodzenie na 100%        Za takie opłaty!!!

Powinni (właściciele) jeszcze: policzyć za przyjazd, za powietrze, którym oddycha się, za krajobraz, za kumkanie żab, za pogodę, chmury i ewentualnie burzę, gdy taka zaatakuje wędkarza. A co z parkingiem, jaka opłata????

A nie wspomnieli, czy: jest jakaś toaleta, możliwosć skorzystania z zakupów w pobliskim sklepie, a może jest jakiś prysznic, inne ujęcie zwodą pitną, czy jest dostęp do energii elektrycznej, czy jest możliwość biwakowania???  itp.

Z wędkarskim pozdrowieniem - jp.

(2011-10-25 14:58)
gajewedigajewedi
0
to jest faktycznie chore informacje jak na odczep sie popieram w pelni mo je go poprzednika pozdrawiam (2012-03-01 22:31)
julian-ryszkowskijulian-ryszkowski
0
Ludzie, o co takie krzyki???? Jak wam nie odpowiada to nie jedziecie i tyle. Po co obrażac kogoś, po co się pienić. Poza tym policzcie sobie np 12 godzin wędkowania = 12 zł, nawet na dwie wędki to jest 24 zł, czy to jest jakaś chora cena????? Ludzie opamiętajcie się, utrzymanie łowiska kosztuje i to nie mało. (2017-10-29 17:45)

skomentuj ten artykuł