Łowisko komercyjne Wojszyce

/ 3 komentarzy / 5 zdjęć


Łowisko wita Nas wielkim napisem ,,U karpika"". Gdy już jesteśmy na terenie łowiska zwykle właściciel zbiera opłatę i możemy zacząć łowić.
Pierwszy duży staw z charakterystyczną budką na środku ma głębokość do półtora metra. Woda pozbawiona wszelakich zawad o piaszczystym dnie. Możemy tam złowić dorodnego szczupaka oraz karpia lub lina. Jest też bardzo dużo drobnego karasia. Padały tam metrowe zębacze oraz duże karpie ale głównie można tam złowić egzemplarze do półtora kilograma i jak wspominałem żarłoczne karasie.
Na drugim dość małym stawie można złowić oprócz ryb z pierwszego stawu również okonia. Zwykle jest założenie że na drugim stawie głównie uprawiany jest spinning ponieważ tam ilość szczupaka jest większa ale nie tylko ponieważ jak pisałem reszta ryb również tam jest.Łowisko komercyjne Wojszyce opis łowiska:

Akwen: Staw Wojszyce »
GPS: N E
Położenie: Województwo: Łódzkie » Powiat: Kutno » Gmina: Bedlno
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Można łowić maksymalnie na dwa wędziska. Dozwolony jest spinning. Nie wolno nęcić jedynie tyle co do koszyczka.
Noclegi w pobliżu: meteor-turystyka.pl
Tagi łowiska: ŁÓDZKIE STAWY

 

4.4
Oceń
(9 głosów)

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Może i są duże ryby.Nie mam jednak przekonania do płatnych łowisk Wystarczają mi wody PZW również trakcyjne. Dużą rybę też można złowić. Ale czy tylko duże ryby sprawiają przyjemność.Pozdrawiam. (2016-09-04 13:52)
zbigrazbigra
0
Dobre łowisko na szybki wypad. Jest mała gastronomia i życzliwi właściciele. Bezpieczne miejsce na wędkowanie z dziećmi, duży parking i wiele miejsca na rodzinną rekreację. (2016-09-09 08:01)
wkuboslawwkuboslaw
0
W jakich godzinach otwarte jest łowisko w niedzielę? (2018-08-04 09:32)

skomentuj ten artykuł