Łowisko nad rozlewiskiem

/ 4 komentarzy / 5 zdjęć


Łowisko nad rozlewiskiem pod Wągrowcem zaprasza wszystkich wędkarzy, którzy mogą skorzystać z 8 pokoi 2-3 osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w aneks kuchenny, łazienkę, lodówkę, jak również telewizor. Wysoki standard zakwaterowania umili pobyt każdego nawet najbardziej wymagającego wędkarza. Łowisko nad rozlewiskiem zlokalizowane jest nad rzeką Wełną. W okolicy znajdują się liczne lasy, dzięki czemu można zapomnieć o trudach dnia codziennego.

Korzystając z łowiska wędkarze mają szansę złowić wiele ryb, wśród których można znaleźć: jesiotra, lina, karasia, szczupaka, sandacza, węgorza, karpia, amura oraz suma (ryby o wadze do 15kg). Nad rozlewiskiem rozmieszczonych jest 15 stanowisk łowieckich, na których wędkarz może łowić na dwie wędki, od wschodu do zachodu słońca.

Jednocześnie warto wspomnieć, że nad łowiskiem przygotowane jest pole namiotowe oraz miejsce na urządzenie ogniska oraz grilla.

Nowo otwarte łowisko nad rozlewiskiem położone jest nad rzeką Wełną otoczone z każdej strony lasem, z dala od aglomeracji. Pozwala to na oderwanie się od codzienności i aktywny wypoczynek. W stawach rybnych hodowany jest jesiotr, link, karaś, szczupak, sandacz, węgorz, karp, amur oraz sum. Powierchnia łowiska wynosi 3ha nad którą rozmieszczonych jest 10 stanowisko łowieckich. Nad łowiskiem przygotowano pole namiotowe oraz miejsce na urządzenie ogniska oraz grilla. Wędkarz może łowić na dwie wędki, od wschodu do zachodu słońca. Opłata za jednodniowe wędkowanie wynosi: 50 zł, którą uiszcza się przed rozpoczęciem wędkowania. Z opłaty zwolnione są osoby towarzyszące, nie biorące czynnego udziału w wędkowaniu. Gospodarz łowiska służy pomocą w zakresie wskazania miejsca połowu, oraz odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące regulaminu połowów oraz cennika. Dzieci i młodzież do lat 16-tu mogą przebywać na terenie łowiska wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich. Istnieje możliwość zakupu złowionej ryby w gospodarstwie.


Kontakt do gospodarza łowiska wyłącznie telefoniczny pod numerem 509 477 771Łowisko nad rozlewiskiem opis łowiska:

Akwen: Jezioro Wągrowiec-Nad Rozlewiskiem »
GPS: N 52o 47' 36" E 17o 15' 34"
Położenie: Województwo: Wielkopolskie » Powiat: Wągrowiecki » Gmina: Wągrowiec
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Regulamin łowiska

1. Złowione ryby, które nie są przeznaczone do zabrania należy natychmiast wypuścić do wody.
2. Obowiązuje wymiar ochronny karpia i amura. Wszystkie karpie i amury o wadze powyżej 10 kg bezwzględnie muszą zastać wypuszczone do wody bezpośrednio po złowieniu.
3. Wędkujący i osoby towarzyszące proszone są o zachowanie ciszy.
4. Każdy łowiący karpie i amury obowiązany jest posiadać matę karpiową, worek do przechowywania ryb oraz podbierak o rozpiętości ramion minimum 80 cm.
5. Podczas robienia zdjęć ryba musi się znajdować nad matą lub wodą.
6. Gospodarz łowiska zastrzega sobie prawo do kontroli bagaży wędkarzy opuszczających łowisko.
7. Gospodarz obiektu ma prawo wypraszania z terenu łowiska osób, które dopuszczają się głośnego zachowania się, dewastacji lub kradzieży.
8. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku.
9. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość skorzystania z pola namiotowego.

10. Cena pokoju dwuosobowego - 160 zł/doba.

11. Istnieje możliwość wynajmu sali z kominkiem.
Noclegi w pobliżu: Wągrowiec - meteor
Tagi łowiska: WIELKOPOLSKIE JEZIORA

 

3.7
Oceń
(6 głosów)

Łowisko nad rozlewiskiem mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

JKarpJKarp
+1
50 zł za dzień ? No ostro pojechaliście z cenami. (2016-03-01 14:44)
zbynio5ozbynio5o
0
6. Gospodarz łowiska zastrzega sobie prawo do kontroli bagaży wędkarzy opuszczających łowisko. Łowisko czy lotnisko ? Kobite se skontroluj ! (2016-03-01 22:09)
DraqDraq
0
7 kilometrów... może wpadnę :) (2016-03-01 23:30)
JKarpJKarp
0
Zbynio na chyba wszystkich łowiskach gospodarze umieszczają ten punkt w regulaminie. Wiesz jacy " zacni " goście wynoszą ryby ? (2016-03-02 06:16)

skomentuj ten artykuł