Zaloguj się do konta

Łowisko ORLE STAWY Lędziechowo

Agroturystyka „Orle Stawy” to gospodarstwo rodzinne o powierzchni 9 hektarów na którym usytuowane są 3 stawy pełne ryb: karpia, amura, karasia i lina. W obszarze agroturystyki znajdują się 3 stawy łowieckie o łącznej powierzchni 70 arów. „Orle Stawy” są doskonałym miejscem dla wszystkich którzy pragną mile spędzić wolny czas w bliskim kontakcie z przyrodą w pięknej scenerii.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

www.agroturystyka-orlestawy.plNasze stawy leżą w województwie pomorskim, w połowie drogi z Lęborka do Łeby. W małej spokojnej miejscowości Lędziechowo. Posiadamy 2 mieszkania do wynajęcia w których mieści się łącznie 5 pokoi. Wynajmując pokoje korzystanie z łowiska jest DARMOWE (jedno stanowisko, max 2 wędki).

Bardzo dobre miejsce na wypoczynek, istnieje możliwość rozpalenia ogniska na stanowisku jak i rozbicie namiotu. Na wybranych stanowiskach znajdują się domki które pozwalają się schronić podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i profilu na Facebooku gdzie są dodawane aktualne zdjęcia z wypadów i złowionych ryb.

Obowiązuje metoda ZŁÓW i WYPUŚĆ „NO KILL”

Opis łowiska

 • Akwen: Staw Orle y
 • GPS: N 54o 38' 42" E 17o 41' 12"
 • Położenie: Województwo: Pomorskie Powiat: Lęborski Gmina: Lębork
 • Właściciel: Łowiska komercyjne
 • Ryby: Karaś» Karp» Lin»
 • Regulamin: Przyjazd na łowisko nastąpić może, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji stanowiska, która odbywa się drogą telefoniczną pod numerem 694-383-399, 606-694-229, 606-820-547 bądź e-mail: orlinski87@wp.pl.

  CENNIK
  1. Licencja dzienna (od świtu do zmierzchu) – 20zł za stanowisko.
  2. Licencja dobowa - 30zł za stanowisko.
  3. Dodatkowa wędka - 10 zł.
  4. Osoba towarzysząca do 16 roku życia – GRATIS.
  Osoba towarzysząca powyżej 16 roku – 5zł.
  5. Rozbicie namiotu przy stanowisku – 5zł.
  6. Wypożyczenie sprzętu wędkarskiego tylko dla osób wynajmujących pokoje – cena ustalana indywidualnie.

  Pełny regulamin dostępny na stronie internetowej:

  http://agroturystyka-orlestawy.pl/lowisko/regulamin-lowiska

Mapa

Opinie (2)

rysiek38

Jakby tam był też jaki s drapieżnik to może była by to ciekawa oferta , po za tym mógłbyś podać rejon polski np województwo i sprawę ewentualnych ooplat,możliwości zakwaterowania itp...Fakt podaleś kontakt ale więcej szczegółów na początek by się przydało-pewnie zainteresowanie byłoby większe [2016-05-07 22:51]

przemek-orlinski

Informacje uzupełnione :) Drapieżnik zostaje dopiero wpuszczany lecz w niewielkich rozmiarach. Pozdrawiam [2016-05-08 21:27]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.