Zaloguj się do konta

Łowisko Specjalne Gajdowe

Przepiękne łowisko Gajdowe już opisywałem i już figuruje w wykazie łowisk . Zaszły jednak daleko idące ZMIANY . Tak zmienił się właściciel łowiska i wyszło to łowisku na dobre . Właścicielem łowiska jest Firma " Credo " . Właśnie właściciel tej firmy , a teraz Łowiska Gajdowe zauroczony w wędkarstwie karpiowym pan Jacek Ożarowski , postanowił że i u nas powstanie łowisko karpiowe przez duże " Ł - jak ŁOWISKO i duże " K - KARPIOWE " . Łowisko Gajdowe znajduje się w Centawie . To raptem około 8 kilometrów od Strzelec Op.. Łowisko to ma powierzchnię około 8,5 ha. Jest w otoczeniu pięknych lasów i łąk. Zjeżdżają tu wędkarze z ościennych województw. Na terenie łowiska można zakupić zanęty , kulki proteinowe itd. . Ryby w tym zbiorniku są naprawdę bardzo duże i niejednemu łowcy demolowały sprzęt lub nieuważnym zabierały do wody . Tak tu niema słów bez pokrycia , byłem wędkowałem I WIEM co piszę , są tak są tu " Maćki " ( tak nazwałem kapie od 5 kg . wzwyż ) i amury przekraczające 10 , 15 kg. i jest ich niemało , oj niemało . Zaznaczam że nie jest to tylko moja opinia przed napisaniem tego rozpytałem wśród wędkujących kolegów i zamawiają terminy na stanowiska C&R . Cisza , piękno i spokój wokoło.Woda, ryby, przepiękne lasy ( typ mieszany ) , wspaniały zapach natury , przyroda i my . Naprawdę warto tu zajrzeć. Dojazd do łowiska :
od strony Strzelec kierujemy się na ( kierunek Strzelce Toszek , Pyskowice ) Błotnicę Strzelecką na skrzyżowaniu skręcamy w lewo . W wiosce Centawa kierujemy się na Jemielnicę . Przy wyjeździe z Centawy z lewej strony jest głęboka " zatoczka " z uliczką prowadzącą do łowiska . Można także dojechać kierując się z Strzelec na Szczepanek , Jemielnicę . W jemielnicy na skrzyżowaniu skręcamy w prawo , po piędziesięciu metrach z lewej mamy uliczkę na kościół , a my dalej główną drogą w prawo i prościutko ze trzy kilometry do Centawy . Od pierwszych zabudowań do wspomnianej zatoczki ( UWAGA teraz będzie ona z prawej strony ) skręcamy w prawo i nią z 150 m i JESTEŚMY .

PS . Łowisko choć młode posiada już swoją stronę interntową :
http://www.lowiskogajdowe.pl/index.php?go=home

Załączone zdjęcia pochodzą ze strony łowiska , za zgodą właściciela .

Opis łowiska

  • Akwen: Staw Gajdowe
  • GPS: N 18o 24' 23" E 18o 24' 23"
  • Położenie: Województwo: Opolskie Powiat: Strzelce Opolskie Gmina: Strzelce Opolskie
  • Właściciel: Łowisko specjalne
  • Ryby: Amur» Amur» Karp» Sum»
  • WWW: http://www.lowiskogajdowe.pl/index.php?go=home

Mapa

Opinie (1)

rkbaca

                                                        Witam                                                                  Jestem pod wrażeniem,Pan Ożarowski wykonał doskonałą robotę, to wreszcie jest łowisko ,które zadowoli każdego a jeżeli do tego dodać wyborny dobór pracowników ,znających się na tym co robią a jednocześnie niezwykle uprzejmych i skromnych to nie ważna jest odległość od łowiska mu tu będziemy gościć tak często jak czas pozwoli.Gratuluję       baca                                             [2011-07-06 15:45]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.