Łowisko Stowarzyszenia Wędkarskiego Kormoran

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Łowisko stowarzyszenia Kormoran znajduje się w miejscowości Kościerzyce na terenie ośrodka wypoczynkowego. Wpis do rejestru stowarzyszeń:2012-05-11 .Łowisko wcześniej było zarządzane przez PZW więc jest dobrze znane wędkarzom i osobą wypoczywającym tam.
Łowiskiem zarządzają obecnie osoby:Prezes-Tama Marian Kościerzyce 52,Wiceprezes-Bursy Norbert,Skarbnik-Tama Damian,Sekretarz-Tama Ewelina.
Samym ośrodkiem zarządza zupełnie inna osoba,więc sprawy dotyczące wynajęcia domków lub innych spraw nie związanymi z samą wodą załatwiane są u właściciela ośrodka.
Na dzień dzisiejszy kwota wpisowego do stowarzyszenia wynosi 160zł razem z ubezpieczeniem a jak jest juz ktoś wpisany to skłatka roczna kosztuje 110zł.
Staw już wył zarybiany na jesień 2012roku i przed świętami Bożego narodzenia i był zakaz łowienia przez miesiąc.W tym roku na wiosnę ma byc jeszcze staw zarybiony szczupakiem.Tak więc z czystym sumieniem muszę powiedzieć że to nie jest łowisko na którym ktoś zarabia,tylko łowisko,za które w końcu sie ktoś mądry wziął i pilnuje jak należy.
Dla zainteresowanych prześlę regulamin razem z numerem konta do wpłat na członkostwo.Łowisko Stowarzyszenia Wędkarskiego Kormoran opis łowiska:

Akwen: Staw Kościerzyce »
GPS: N 50o 52' 37" E 17o 31' 51"
Położenie: Województwo: Opolskie » Powiat: Brzeg » Gmina: Lubsza
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Opole » (zobacz porozumienia Okręg PZW Opole 2023r »)
Regulamin połowu:Regulamin Stowarzyszenia Wędkarskiego Kormoran
Noclegi w pobliżu: Brzeg - meteor
Tagi łowiska: OPOLSKIE STAWY, STAWY Okręg PZW Opole

 

3.4
Oceń
(5 głosów)

Łowisko Stowarzyszenia Wędkarskiego Kormoran mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

Amurek61Amurek61
0
Jak znam życie ,tylko pieniądz się liczy nie ryba i nie wędkarze .Znakiem tego złapiecie katar w tym łowisku. (2012-12-03 15:36)
walencja8205walencja8205
0
Muszę powiedzieć kolego,że wzięli się za to łowisko dużo bardziej niż PZW robią stanowiska wędkarskie,dogodny dojazd z każdej strony,już zarybili w tym roku,tak więc jak na razie widać rezultaty.Pozdrawiam (2012-12-04 10:56)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy