Zaloguj się do konta

Łowisko Stowarzyszenia Wędkarskiego Kormoran

Łowisko stowarzyszenia Kormoran znajduje się w miejscowości Kościerzyce na terenie ośrodka wypoczynkowego. Wpis do rejestru stowarzyszeń:2012-05-11 .Łowisko wcześniej było zarządzane przez PZW więc jest dobrze znane wędkarzom i osobą wypoczywającym tam.
Łowiskiem zarządzają obecnie osoby:Prezes-Tama Marian Kościerzyce 52,Wiceprezes-Bursy Norbert,Skarbnik-Tama Damian,Sekretarz-Tama Ewelina.
Samym ośrodkiem zarządza zupełnie inna osoba,więc sprawy dotyczące wynajęcia domków lub innych spraw nie związanymi z samą wodą załatwiane są u właściciela ośrodka.
Na dzień dzisiejszy kwota wpisowego do stowarzyszenia wynosi 160zł razem z ubezpieczeniem a jak jest juz ktoś wpisany to skłatka roczna kosztuje 110zł.
Staw już wył zarybiany na jesień 2012roku i przed świętami Bożego narodzenia i był zakaz łowienia przez miesiąc.W tym roku na wiosnę ma byc jeszcze staw zarybiony szczupakiem.Tak więc z czystym sumieniem muszę powiedzieć że to nie jest łowisko na którym ktoś zarabia,tylko łowisko,za które w końcu sie ktoś mądry wziął i pilnuje jak należy.
Dla zainteresowanych prześlę regulamin razem z numerem konta do wpłat na członkostwo.

Opis łowiska

Mapa

Opinie (2)

Amurek61

Jak znam życie ,tylko pieniądz się liczy nie ryba i nie wędkarze .Znakiem tego złapiecie katar w tym łowisku. [2012-12-03 15:36]

walencja8205

Muszę powiedzieć kolego,że wzięli się za to łowisko dużo bardziej niż PZW robią stanowiska wędkarskie,dogodny dojazd z każdej strony,już zarybili w tym roku,tak więc jak na razie widać rezultaty.Pozdrawiam [2012-12-04 10:56]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej