Zaloguj się do konta

Łowisko w Wilczynie Leśnym

Opis łowiska:
Łowisko składa się z dwóch stawów o łącznej powierzchni 17 ha. Staw nr1 , na którym znajduje się strzeżone kąpielisko udostępniony do wędkowania od kwietnia. od strony południowo - wschodniej staw jest płytki a z przeciwnej strony głębokość dochodzi do 4m . Wybór miejsca zależy od upodobań bo rybę można złowić praktycznie każdym miejscu. Podobnie jest na stawie nr 2 , z wyspą , który będzie udostępniony do wędkowania od 1 lipca. Oba stawy są rokrocznie zarybiane , przede wszystkim karpiem ale nie tylko i łowić można i ładnego sandacza , szczupaka czy nawet suma lub węgorza. Jest dużo płoci , sporo leszcza a można też złowić tęczaka czy dużego amura.

Opis infrastruktury turystycznej:
Na terenie łowiska jest kąpielisko, obok kąpieliska znajduje się domek wędkarski w którym można nabyć zezwolenie. Obowiązuje regulamin , który znajduje się w gablocie przy wejściu na ośrodek. Na terenie ośrodka , którego właścicielem jest firma PRODUS można wynająć domek kempingowy.

Opis okolicy:
Jadąc drogą z Wrocławia w kierunku Obornik śląskich w m. Golędzinów należy skręcić w prawo w kierunku Wilczyna Leśnego. Po przejechaniu ok. 2km po lewej stronie położone są dwa stawy.

Informacje dodatkowe:
Łowiskiem opiekuje się koło Wędkarskie PZW ,,PZL-HYDRAL"


Ceny:

1.Składka na zezwolenie jednorazowe – 40,00 zł./dzień, 80,00 zł/dzień noc, 120,00 zł./dzień, noc, dzień.

2.Składka na zezwolenie jednorazowe dla młodzieży do lat 14 – 20,00 zł./dzień, 40,00 zł/dzień, noc, 60,00 zł/dzień ,noc, dzień
Źródło: www.lowiska.pl

Opis łowiska

Mapa

Opinie (1)

TeQuila Inc

Witam byłem połowiłem i jestem miło zaskoczony Sum 158cm i 4 karpie 3,5kg 2,73kg i dwa po 1,5kg do tego kilka leszczy i ładny linek jak na pierwszy raz same pozytywy czysto ładnie i zadbanie i pewnie wróce tam jeszcze nie raz Polecam [2018-07-15 11:20]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej