Łowisko wędkarskie położone jest na obrzeżach Lublina, w Krężnicy Jarej, na terenie Ośrodka organizacji imprez i rekreacji - Malibu.
Cały Ośrodek Malibu wraz z łowiskiem jest ogrodzony, oświetlony, z bogatym zapleczem rekreacyjno technicznym oraz bazą noclegową.

Do dyspozycji wędkarzy 25 ponumerowanych stanowisk z nadwodnymi pomostami.

Dojazd bardzo dogodny z każdego kierunku, zaś samo łowisko położone jest między rzeką a szosą i posiada duży, bezpieczny parking dla wędkarzy.

Osoby nie zmotoryzowane mogą korzystać z komunikacji miejskiej MPK nr 8, łączącej Malibu z centrum Lublina ( dojazd do Malibu z ul. Okopowej > Lipową > Nadbystrzycką > Janowską > Krężnicką > Malibu ).

Na terenie łowiska funkcjonuje bar oferujący indywidualne lub grupowe posiłki. W szczególności polecamy tradycyjne dania kuchni polskiej w tym smażone i wędzone ryby.

Malibu to piękny teren z dużą ilością innych rozrywek , które uatrakcyjniają każdą pobyt w Ośrodku (oczywiście głównie od wiosny do jesieni, ale niektóre z nich mogą być wykonane niezależnie od pogody).

Ponadto możemy się pochwalić

https://www.dziennikwschodni.pl/polecamy/plebiscyt-dziennika-malibu-najlepszym-osrodkiem-wypoczynkowym,n,1000225334.html

Wielką atrakcją, nie tylko dla dzieci, jest nasze mini zoo, gdzie mamy min. strusie emu, lamy, kózki miniaturowe, owce wrzosówki, pawie, kurki ozdobne, bażanty, łabędzie na stawie, wodne ptactwo egzotyczne itd.

W ofercie niektóre z rozrywek są gratisowe, w tym również prezentacja najsłynniejszej lamy w Polsce - Rambo z Bierunia :)

https://teleexpress.tvp.pl/42227361/lama-uciekinierka

https://www.lublin112.pl/slynna-lama-ze-slaska-trafila-do-kreznicy-jarej-przez-miesiac-nikomu-nie-udalo-sie-jej-schwytac-zdjecia-wideo/

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt z obsługą łowiska możliwy jest pod nr 509 210 753 lub 509 691 080 albo poprzez FB pod linkiem https://www.facebook.com/lowiskowedkarskie/Łowisko wędkarskie Malibu opis łowiska:

Akwen: Staw Malibu Lublin »
GPS: N 51o 8' 59" E 22o 27' 23"
Położenie: Województwo: Lubelskie » Powiat: Lublin »
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Tymczasowe zmiany Regulaminu Łowiska w związku z koronawirusem

1. Z łowiska mogą korzystać jedynie osoby, które są w stanie samodzielnie, pojedynczo wędkować na wybranym stanowisku oraz będą ściśle przestrzegać poniższych postanowień.
2. Po przybyciu na teren łowiska zapoznajemy się z tymczasowym Regulaminem łowiska i mapą rozkładu ponumerowanych stanowisk, które zamieszczone są w oknie budynku Rybakówki przy wjeździe na parking.
3. Wybieramy numer wolnego stanowiska, zapisujemy ten nr wraz z nazwiskiem na kopercie, do której wkładamy opłatę dzienną 20 zł. Kopertę z nr wybranego stanowiska i opłatą wrzucamy przez uchylone okienko, na którego szybie naklejony jest Regulamin.
4. Obowiązuje zasada opłaty dziennej 20 zł przez jedną osobę na jednym stanowisku, bez względu na jej wiek oraz na to, czy osoba ta faktycznie wędkuje.
5. Zajmujemy stanowisko o numerze wpisanym na kopercie i nie zmieniamy go do końca wędkowania. W razie wcześniejszego zakończenia wędkowania, stanowisko to nie będzie wynajmowane innej osobie do następnego dnia.
6. Osoby przybyłe na łowisko
- wędkują jedynie na wybranym stanowisku
- nie mogą wchodzić na stanowiska innych osób, niż tych, z którymi przybyły
- poruszają się jedynie po obwodzie łowiska, wzdłuż stanowisk
- mogą korzystać z toalety toi toi z bieżącą wodą i mydłem antybakteryjnym
7. Nie jest możliwe przekazywanie stanowiska innej wędkującej osobie.
8. Zabronione jest przechodzenie mostkami na wyspę oraz w inne miejsca Ośrodka.
9. Nie ma możliwości zakupu złowionych ryb, każdą należy niezwłocznie uwolnić.
10. Inne zapisy dotychczasowego Regulaminu obowiązują pod warunkiem, że dają się pogodzić z postanowieniami tymczasowych zmian w Regulaminie.
11. Na terenie łowiska może przebywać nie więcej niż 25 wędkarzy.
12. W przypadku potrzeby kontaktu z obsługą łowiska, proszę telefonować pod nr 509 210 753 lub 509 691 080.
Noclegi w pobliżu: Lublin - meteor
Tagi łowiska: LUBELSKIE STAWY

 

4.7
Oceń
(7 głosów)

Łowisko wędkarskie Malibu mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł