Łowisko Wodne Rancho

/ 6 komentarzy / 5 zdjęć
  • konto usunięte

 

Łowisko specjalne
Węgorz Okoń Amur

Łowisko znajduje sie 25 km od centrum Warszawy w kierunku Warszawa-Łodz. Na łowisku dostępnne jest 5 stawów o zróżnicowanej głębokości od 1,5 do 5 m . Ogrodzona działka o powierzchni 7ha, dno muliste miejscami twarde. W stawach złowić można karpia,leszcza, karasia srebrnego,karasia złotego od 0,5 do 1 kg , szczupaka, lina , amura, płoć, okonia oraz węgorza. Do dyspozycji gości łowiska dostępny jest barek z napojami oraz grill. Pragniemy dopasować nasze łowisko do Państwa potrzeb, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony klienta (zawody wędkarskie, imprezy okolicznościowe itp.)

Łowisko czynne jest sezonowo:
pon. - pt. od 8.00 - 20.00
weekendy i święta od 7.00 - 20.00
(nie dłużej niż od świtu do zmroku)Łowisko Wodne Rancho opis łowiska:

Akwen: Staw Wodne Ranczo »
GPS: N 52o 8' 35" E 20o 43' 7"
Położenie: Województwo: Mazowieckie » Powiat: Pruszków » Gmina: Brwinów
Właściciel: Łowisko specjalne
Noclegi w pobliżu: Brwinów - meteor
Tagi łowiska: MAZOWIECKIE STAWY

 

3.9
Oceń
(8 głosów)

Łowisko Wodne Rancho mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

czarnymagczarnymag
0
czy można prosić o bliższe info na temat cennika i regulaminu, bo niestety strona www.lowiskowedkarskie.pl nie działa. (2009-02-17 19:07)
playerinthegameplayerinthegame
0
Niestety, ale leszcza to tam sie nie znjadzie nawet z lupą. Podobnie sytuacja wygląda z amurem, który był i został wyłowiony do ostatniej sztuki. Co do węgorzy to są oczywiście lecz jest to główny przysmak dominującego tam szczupaka, a jego rekord to 7 kg. Na stawie wystepują liczne wypłycenia co utrudnia połowy ryb wolnego żeru. TO łowisko jest stworzone do spinningowania zwłaszcza do treningów przed zawodami, ponieważ przeważnie łowi się tam okazy dochodzące do 1,5 kg. Dużą atrakcją są dzikie karpie, które b intensywnie żerują ale by je złapać trzeba być ostożnym i cierpliwym. (2009-03-16 15:32)
WYLLSWYLLS
0
Witam wszystkich!Byłem na pocztku maja na tym łowisku bardzo fajne miejsce!Co prawda nic nie zlapalem ale bylo warto spedzic kilka godzin poza miastem!Musze przyznac ze troche drogo kosztuje wstemp bo 25 zl od osby ale....za to bardzo miły właściciel!!!!!!!Sympatyczny!!!I serdeczny!Chetnie tam jeszcze kiedys wroce!polecam wszystkim to lowisko naprawde warto!!!! (2009-05-22 22:34)
u?ytkownik23936u?ytkownik23936
0
Jak dla mnie to bez rewelacji...
Odwiedzanie łowiska ma sens jeżeli niema się karty (opłat) lub mieszka się bardzo blisko. W innym wypadku lepiej wybrać się nad dowolną wodę, w podobnej odległości (Narew, Bug). Widoki będą bardziej naturalne, samoloty nie będą tuż nad głową przelatywały, a jak ryby biorą, to i w rzece coś złowimy.
Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko temu łowisku, ale cena/jakość (warunki) jest słaba, a staw w którym są ryby był tak obstawiony (przez karpiniarzy), że przejść do kolejnego było ciężko - pieniądze z wejściówki polecam przeznaczyć na dodatkowe paliwo i wybrać się na "Tarasy" nad Bugiem koło Szumina (65 km od Warszawy). (2009-09-28 22:29)
Vegeta47Vegeta47
0

A ja nie polecam wybierać sie nad bug w okolicy szumina i brzuza.(przynajmniej nie w tym miesiącu)

Chyba że ktoś ma chęć na płoć.

(2010-07-06 00:29)
APotrapAPotrap
0
byłem tam, ale nie polecam za chwile z łowiska zrobią basen kąpielowy z wyciągiem narciarskim.... (2015-09-01 15:14)

skomentuj ten artykuł