• konto usunięte

 

Łowisko specjalne
Płoć Lin Karp

Łowisko w Krężnicy Jarej to pięć malowniczo położonych stawów (2 z nich powstały jesienią 2005). Stawy są zasilane z rzeki Krężniczanka (kraina pstrąga i lipienia). Do wędkowania dopuszczone są 3 stawy. Dostęp do wody jest bardzo wygodny, głębokość stawów to około 1,5 m, dno muliste, zaczepy praktycznie nie występują - słowem idealne warunki do nauki wędkowania lub do spędzenia miłego dnia z wędką. Bardzo bogaty rybostan. Wstęp na stawy w 2005 roku kosztował do godz. 15 - 8 PLN, po godzinie 15 - 5 PLN (w roku 2006 ceny najprawdopodobniej się nie zmienią). Na miejscu możemy się zaopatrzyć w zanęty, przynęty itp.). Po opłaceniu właściciel zezwala na wędkowanie na 2 wędki - dozwolone metody to: spławikowa i gruntowa. Jeżeli chcemy zabrać ze sobą rybkę to musimy za nią zapłacić przy wyjściu z terenu stawów (według cennika). Przysłowiowe dwa kroki od stawów znajduje się bar gdzie można zjeść świeżą smażoną rybkę, ugasić pragnienie albo skusić się na świeżo wędzone pstrągi, które są naprawdę wyborne. Jak się komuś bardzo spodoba to można przenocować - pokoje z łazienką w cenach (50-80 PLN). Łowisko można polecić początkującym - do nauki wędkowania lub na rodzinny wypad z wędkami.Źródło: lowiska.pl


Łowisko Krężniczanka opis łowiska:

Akwen: Staw Krężnica Jara -Łowisko Krężniczanka »
GPS: N 51o 9' 6" E 22o 28' 20"
Położenie: Województwo: Lubelskie » Powiat: Lubelski » Gmina: Niedrzwica Duża
Właściciel: Łowisko specjalne
Noclegi w pobliżu: Lublin - meteor
Tagi łowiska: LUBELSKIE STAWY

 

3.5
Oceń
(2 głosów)

Łowisko Krężniczanka mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

mintajmintaj
0
bardzo ładne i uspokajajace miejsce na swierzym powietrzu super miejsce dla wedkarzy mozna złapac tam naprawde dużą rybe sam tam łowiłem i polecam .3 stawy do łowienia,mini sklepik wedkarski,bar i noclegi .można tam również wypożyszyc sprzed wedkarski.polecam :P (2009-01-14 03:20)
ponikwodaponikwoda
0

Łowić nie łowiłem ale pstrąga z miejscowego baru wszystkim polecam. Jest świerzutki sam widziałem jak sympatyczna pani z wdziękiem traktuje te rybki kołkiem , a na rybki może wybiorę się wtym roku z moim syniem.

(2010-01-20 18:26)
forsecoforseco
0
Od roku łowisko nieczynne. Rok temu z 3 stawów czynny był tylko jednen pod samym lasem z niezbyt bagatym rybostanem. Właściciel zrezygnowal ze wspólpracą z wędkarzami także pieknie było kiedyś, teraz jedynie można dobrze zjeść i napić sie zimnego piwka... ;] (2010-08-17 16:01)
norbijojonorbijojo
0
łowisko jest nieczynne (2016-05-28 22:44)

skomentuj ten artykuł