• konto usunięte

 

Łowiska komercyjne
Sum Karp Amur

Łowisko to istnieje już 26 lat co daje do myślenia jakie okazy w nim pływają z tego co się dowiedziałem od właściciela łowiska są bardzo duże o czy sam się przekonałem przebywając na tym łowisku już 3 lata. Rekordem łowiska jest nadal karp o wadze 17 kg.oraz sum o wadze 15 kg.

Prawdziwą jednak atrakcją dla wędkarzy jest inna ryba zwana Pocisk lub Torpeda to amur. Wielu wędkarzy podczas brań amurowych traciło przypony,wyciągali wyprostowane haczyki, a nie jedno krotnie utraciło wędki w głębinach zbiornika a zapewniam że jest ich tam sporo. Co roku łowisko zostaje zarybione bardzo dużą ilością karpia o wadze od 1.5 do 3 kg.w ilosci około 6.5t. Ciekawostką w roku 2008 jest wpuszczony do zbiornika jesiotr.Źródło: http://lowisko-kowboja.malopolska.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=2


Łowisko Nieznanowice opis łowiska:

Akwen: Staw Nieznanowice (Kuter Port) »
GPS: N 49o 55' 16" E 20o 15' 49"
Położenie: Województwo: Małopolskie » Powiat: Wielicki » Gmina: Gdów
Właściciel: Łowiska komercyjne
Noclegi w pobliżu: Gdów - meteor
Tagi łowiska:

 

3.6
Oceń
(7 głosów)

Łowisko Nieznanowice mapa:- opinie i komentarze

pekinczykpekinczyk
0
To naprawdę jedno z lepszych łowisk w małopolsce,jest dużo stanowisk wędkarskich co daje poczucie spokoju i swobody.Zbiornik jest zarybiany dosyć intensywnie,więc złowienie ryby nie jest większym problemem.W łowisku pływają bardzo duże sztuki lecz trudno je przechytrzyć ,trzeba poświęcić dużo czasu. (2009-01-15 10:07)
jajcus33jajcus33
0
na jakiej zasadzie można tam łowic (2009-11-21 20:18)

skomentuj ten artykuł