Łowisko Klekotki

/ 3 komentarzy

Łowisko Klekotki to wyjątkowo klimatyczne, ciekawie zarybione, urzekające miejsce. Do dyspozycji wędkarzy oddajemy staw z kilkoma pomostami wędkarskimi. Złowioną u nas rybę można od razu uwędzić lub poprosić kucharzy o przygotowanie na setki wybranych sposobów, taki luksus – tylko u nas!
Klekotki to urokliwe miejsce, gdzie znajda Państwo Hotel z własną restauracją proponującą dania w duchu slow-food. Do dyspozycji mamy 42 pokoje wśród których nie znajdą Państwo dwóch identycznych. Klekotki to idealne miejsce dla wymagających wędkarzy, poszukujących ciszy, ciekawej ryby, a jednocześnie odpoczynku w luksusowych warunkach z butelką specjalnie wyselekcjonowanego wina.


Łowisko Klekotki opis łowiska:

Akwen: Staw Klekotki »
GPS: N 54o 2' 34" E 19o 54' 22"
Położenie: Województwo: Warmińsko-Mazurskie » Powiat: Elbląski » Gmina: Godkowo
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:1. Do korzystania z łowiska nie jest potrzebna karta PZW.

2. Dozwolone jest wędkowanie wszystkimi metodami zgodnymi z kodeksem wędkarskim z zachowaniem wymienionych tam okresów i wymiarów ochronnych ryb, spinning bez użycia kotwiczek. Łowimy przy użyciu max. 2 wędek za dodatkowe wędki pobierana jest dopłata. Cennik opłat za użytkowanie łowiska i ryb znajduje się w recepcji hotelu.

3. OGRANICZAMY NĘCENIE. Średnio na jednego wędkarza 0,5 kg zanęty. Dozwolone jest użycie jedynie zanęty wędkarskiej bez konserwantów. Zabrania się wyrzucania nie zużytych zanęt i przynęt do wody, należy je zabrać ze sobą lub oddać gospodarzowi łowiska.

4. Łowisko czynne jest:
W OKRESIE LETNIM
poniedziałek-piątek od 6.00 do 20.00
sobota-niedziela-święta od 6.00 do 20.00
połowy nocne od 20.00-6.00

W OKRESIE JESIENNO ZIMOWYM
od 1 października do 30 kwietnia
od 7.00 do 19.00 od wschodu do zachodu słońca.

5. Łowiskiem zarządza "Gospodarz łowiska"(pracownik recepcji lub parkingowy), u którego należy bezwzględnie zgłosić każde wejście i wyjście. Przy tej procedurze należy wpisać się do zeszytu, znajdującym się w recepcji hotelu. Na czas wędkowania zostawiamy dokument, bądź kaucję pieniężną, których zwrot następuje przy wyrejestrowaniu.

6. Gospodarz łowiska ma prawo do:

- żądania okazania dokumentów tożsamości od osób przybywających i obecnych na łowisku.
- kontroli samochodów i bagaży w przypadku podejrzenia, iż nie wszystkie złowione ryby, które wędkarz chce zabrać, zostały zgłoszone do zważenia
- wypraszania z terenu łowiska w przypadku; głośnego zachowywania się, śmiecenia, dewastacji, kradzieży.

7. Dzieci mogą przebywać na terenie łowiska wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki losowe.

8. Łowisko pobiera opłaty za wstęp i złowione ryby wg ustalonego cennika.

9. Podczas łowienia:

- ryby z wody wyjmujemy tylko za pomocą podbieraka,

- wszystkie złowione ryby, które chcemy zakupić, przetrzymujemy wyłącznie w siatkach z obręczami, lub workach karpiowych,

- ryby, których nie chcemy zakupić, a udało nam się je bez problemu odhaczyć i nie są okaleczone - wypuszczamy do wody,

- w przypadku gdy nie możemy bezpiecznie odhaczyć ryby, nie wolno samemu na siłę wyrywać haczyka, ale natychmiast należy zgłosić to do gospodarza łowiska.

10. Po zakończonym wędkowaniu ryby przynosimy do gospodarza łowiska.

11. ZABRANIA SIĘ brodzenia i stania w wodzie, wjeżdżania pojazdami na teren łowiska (wyjątkiem jest dojazd do parkingu), zakłócania spokoju, zaśmiecania terenu łowiska oraz wody (śmieci, NIEDOPAŁKI PAPIEROSÓW!) niszczenia brzegów oraz wyposażenia łowiska, kąpieli w stawach, spożywania alkoholi wysokoprocentowych w ogóle, a innych alkoholi w nadmiernych ilościach, załatwiania potrzeb fizjologicznych w miejscach innych niż toaleta oraz rozchodzenia się po części terenu gospodarczego i mieszkalnego. Wszelkie śmieci należy starannie zabezpieczyć, a w szczególności lekkie przedmioty które mogą być unoszone przez wiatr (torebki foliowe itp.).
Na całym brzegu obowiązuje kategoryczny zakaz rozpalania ognisk.

12. Osoby które dopuszczają się kradzieży i kłusownictwa ryb oraz niszczenia wyposażenia łowiska podlegać będą konsekwencjom karnym wynikającym z przepisów prawa karnego. Mogą one zostać zatrzymane do dyspozycji policji.

13. Gospodarz łowiska nie odpowiada za mienie pozostawione przez wędkujących i osoby towarzyszące.

14. Osoby które wskażą sprawcę kradzieży lub innego wykroczenia i przyczynią się do udowodnienia popełnionego czynu uzyskają specjalny rabat w następnych opłatach.

15. Zastrzegamy sobie prawo zatrzymania na łowisku okazów ryb powyżej 3 kg, zmiany limitów i wymiarów ochronnych ryb w trosce o prawidłową gospodarkę rybacką w zbiorniku.

16. Osoby naruszające niniejszy regulamin zobowiązane będą do natychmiastowego opuszczenia łowiska i mogą być pozbawione prawa ponownego wstępu.
17. Łowisko nie jest stawem hodowlanym. Jest to teren przeznaczony na wypoczynek i rekreację.

18. Wstęp na łowisko jest równoznaczny z akceptacją obowiązującego regulaminu oraz cennika.


Noclegi w pobliżu: Miłakowo - meteor
Tagi łowiska: WARMIŃSKO-MAZURSKIE STAWY

 

3.3
Oceń
(3 głosów)

Łowisko Klekotki mapa:- opinie i komentarze

kerfiskerfis
0
Czy ktoś korzystał może z tego łowiska ? (2015-05-22 12:49)
u?ytkownik124082u?ytkownik124082
0
Byłem kilka lat temu (3-4 )w lipcu na firmowym wyjeździe . Oczywiście sprzęt również zabrałem. Jeziorko jest bardzo zarośnięte dlatego uważam ,że jest raczej dla spławikowców a nie spinningistów. Pływałem łódką ,więc mogłem ogarnąć cały akwen. Generalnie niskoschodzące woblery albo co rzut to utrata gumy :( (2015-11-01 19:45)
Muerta24Muerta24
0
Łowisko w dolinie, drzewa wokół, dużo grążeli, płytkie równo ukształtowane, max. dołek 2.5m, średnia 1-2m, nurt starej rzeczki, legend dużo ale ryb ani wędkarzy nie widać, byliśmy dwa razy i tylko my wędkowaliśmy, płocie, krąpie, okonie, małe sandacze, karpi nie udało się choć w legendach są, próbowane prawie wszystkie przynęty i sposoby. Spinning jak najbardziej ale poza latem i nie całe bo grążele, widać skaczące ryby ale to raczej okonie. Kiedyś dużo kłusowników, trudno powiedzieć czy coś tam pływa. Strażnicy we trzech - każdy mówi co innego, rok temu karp 21kg, 24kg kilka lat temu albo że jest tylko drobnica. Fajne miejsce ale dobrze byłoby je zarybić lepiej. (2016-10-09 20:43)

skomentuj ten artykuł