Zaloguj się do konta

Odra-Brzeg Dolny

NAWET DWA LUB TRZY DNI SPĘDZONE NA WĘDKOWANIU W ODRZE, NA ODCINKU LEŻĄCYM POMIĘDZY URAZEM, BRZEGIEM DOLNYM ORAZ LUBIĄŻEM, MOGĄ DOSTARCZYĆ WRAŻEŃ, KTÓRE WSPOMINA SIĘ LATAMI.

RYBOSTAN ŁOWISKA TWORZY NIEZWYKLE SZEROKI PRZEKRÓJ, WODA TA JEST NAJBARDZIEJ ZNANA Z POŁOWÓW SANDACZA, BOLENIA I SUMA. WŚRÓD BIAŁORYBU PRZEWAŻAJĄ LESZCZE I PŁOCIE I OD CZASU POWODZI PIĘKNE KARPIE.

RYBY BARDZO CZĘSTO ŻERUJĄ TU PULSACYJNIE I ABY MÓWIĆ O SKUTECZNYM WĘDKOWANIU, TRZEBA POŚWIĘCIĆ PÓŁ DNIA NA WYBRANY GATUNEK .

DNO CHARAKTERYSTYCZNE OBFITUJĄCE W KAMIENIE RYNNY ORAZ PUŁKI. POLOWANIE NA DRAPIEŻNIKI TO PRZEDE WSZSTKIM SPINING W POSTACI GŁÓWKI JIGOWEJ ORAZ ŻYWCÓWKA Z CIĘŻKIM OŁOWIEM. ŻYWCÓWKA JEST BEZKONKURENCYJNA W POŁOWACH NOCNYCH .

NAJSKUTECZNIEJSZĄ PRZYNETĄ JEST UKLEJA O WIELKOŚCI OD 6 DO KILKUNASTU CENTYMETRÓW, WIĘKSZE PROPONUJĘ ZASTOSOWAĆ NA SUMY. PODSTAWOWĄ METODĄ JEST JEDNAK SPINING. ZE WZGLĘDU NA LICZEBNOŚĆ ORAZ OSIĄGANĄ WIELKOŚĆ, CELEM WĘDKARZY JEST SANDACZ. DOMINUJĄCĄ PRZYNĘTA NA BIAŁĄ RYBĘ JEST BIAŁY ROBAK CZERWONY ORAZ ROSÓWKI. WYBIERAJĄC SIĘ NAD TO ŁOWISKO WARTO ZAOPATRZYĆ SIĘ PŁYNY NA KOMARY I MOSKITIERĘ.


Opis łowiska

Mapa

Jak było dziś na rybach?

Opinie (6)

krzycag1978

Adamie masz tu 5 za zachęte a z tymi komarami to fakt ubiegły sezon nad wodą był koszmarem nie zapomne nocek z tymi insektami tak cieły ż lepiej nie pytaj ...pozdr... [2009-01-21 12:51]

hubercik

świetne łowisko ja łapałem tam duże leszcze i sandacze [2009-12-10 13:59]

dareksalmo70

bardzo rybny odcinek rzeki, łowiac spiningiem niejestes dokładnie pewny co wezmie na twoja przynete [2011-02-07 23:19]

gierek74

Panowie, czy trochę więcej konkretów dotyczących tego łowiska. Jakieś subtelne podpowiedzi dla początkującego wędkarza... [2011-03-21 22:42]

lukial

panowie potrzebuje informacji na temat dojazdu do odry w urazie- kiedys byla droga prowadzaca kolo tskiej duzej stodoly widac ja z asfaltu ale slyszalem ze tam juz przejazdu niema i tu moje pytanie jak dojechac tam autem [2012-04-29 18:25]

piotrekhzl

potwierdzam byl tam kiedy dojazdf kolo takiej babci a teraz ktoredy dojechac ?? [2012-06-09 17:13]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej