Okunin -Narew

/ 9 komentarzy / 2 zdjęć


Super łowisko leszczowe ,główki które wcinają się w Narew dają możliwość łowienia w nurcie , zaś z pięknych piaszczystych plaż możemy łowic na spokojniejszych wodach między główkami.Dojazd jest łatwy i jest sporo miejsca POLECAM.Oprócz Leszczy możemy wyjąć sandacze,bolenie ,klenie ,płocie i szczupaki - praktycznie każdą rybe .Najlepsze efekty osiągałem podczas nocnych zasiadek .Przynęta z mojego doświadczenia nie odryw znacznej roli począwszy od pinek, białych i czerwonych robaków, a na preparowanym ryżu kończąc .Nęcenie kulami zawsze dawało lepsze efekty,tylko trzeba wejść do wody,a zanęte dorabiam z gliną wiążącą trochę pinki i gotowany pęczak.To tyle zapraszam i połamania kija ..............Dojazd -jadąc od Nowego Dworu w kierunku Nieporętu, skrecamy w miejscowości Okunin w lewo przy sklepie spożywczo-wędkarskim,jedziemy około kilometra i skrecamy w lewo z drogi asfaltowej w droge z płyt betonowych które doprowadzą nas do wału,przejeżdżamyn go i jesteśmy nad wodą.Tak samo kierujemy się jadąc od Wieliszewa w kierunku Nowego Dworu tylko wtedy przy sklepie skrecamy w prawo.Okunin -Narew opis łowiska:

Akwen: Rzeka Narew: od J. Zegrzynskiego - do Wisły »
GPS: N 52o 26' 12" E 20o 43' 45"
Położenie: Województwo: Mazowieckie »
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Mazowiecki » (zobacz porozumienia Okręg PZW Mazowiecki 2023r »)
Noclegi w pobliżu: Nowy Dwór Mazowiecki - meteor
Tagi łowiska: MAZOWIECKIE RZEKI, RZEKI Okręg PZW Mazowiecki

 

4.3
Oceń
(9 głosów)

Okunin -Narew mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

michal-petrykmichal-petryk
0
Miejscówka sprawdzona, kilka leszczy złowiłem. Minus w lato taki że weekendy obstawione non-stop (wg mnie dojazd cud miód, samochód za plecami na rybkach to i oblężenie dużę) Pozdrawiam (2013-04-22 11:00)
mroowa30mroowa30
0
Potwierdzam przekonałem się dzisiaj 30.05.2013 dojechałem o 3:00 nad ranem i nie było już miejsca żeby kija zamoczyć (2013-05-30 09:38)
KrisFanFanKrisFanFan
0
Witam. Proszę o dokładniejsze podanie lokalizacji gdyż jak patrzę na mapę "goggle" to widac tam dwię tak zwane kałuże, jedną przy okolicy ulicy Gospodarczej a drugą przy ulicy Strażackiej ? Prosze o odpisanie gdyż obiły mi sie kiedys te łowiska o uszy z tym że własnie słyszałem iż jedno jest dość rybne a drugie bardziej pod wględem brań przypomina studnię :) (2013-07-19 19:09)
herbata666herbata666
0
Witam kolega gucek6 opisał łowisko położone przy ulicy Strażackiej . Jadąc od Nowego Dworu ulicą nowodworską skręcamy przy sklepie spożywczo-wędkarskim w lewo w ulice spokojną , ulica zakręca w prawą stronę tak jak to widać na gogle map i przed takim nowym ładnym domem mamy skręt w lewo na wał , można też pojechać kawałek dalej nowodworską i skręcić od razu w strażacką i potem za tym nowym domem za ogrodzeniem od razu w prawo jadąc na wał mijamy duży staw po prawej stronie (w kształcie łezki) .Byłem tam z 19/20.07 i rezultaty marne nawet nie będę pisał (byliśmy w 5 na 10 kij) , i cały dzień 26 aż do godziny 10 rano 27.07 . i tak samo . Na początku na feeder , jakieś małe płocie (może jedna większa lub dwie ) dużo krąpia , jazgarza , później trochę spinningu z kolegą z główek ( główki do połowy odkryte , na koniec żeby wejść trzeba się troszkę zmoczyć ) i też nic nawet puknięcia na dwa kije , troszkę na spławiczek z główki ale też klapa i całą noc na 6 feedrów i dwa grunty na trupka i pelet . Z czego 2 feedry (z główki typowo pod sam nurt z dużym ciężarem ) i też klapa . O zanęcie nie będę się już rozpisywał ile czego i jakiej(na pewno dobra i sprawdzona) powiem w skrócie , że jadę tam jeszcze raz i jak znowu będzie tak słabo to na pewno w tym roku odpuszczam sobie to łowisko . Mam takie pytanie był ktoś może kawałeczek dalej na (Buchcie) ?? Jak tak to jaki efekty ?? (2013-07-28 00:35)
herbata666herbata666
0
Witam kolega gucek6 opisał łowisko położone przy ulicy Strażackiej . Jadąc od Nowego Dworu ulicą nowodworską skręcamy przy sklepie spożywczo-wędkarskim w lewo w ulice spokojną , ulica zakręca w prawą stronę tak jak to widać na gogle map i przed takim nowym ładnym domem mamy skręt w lewo na wał , można też pojechać kawałek dalej nowodworską i skręcić od razu w strażacką i potem za tym nowym domem za ogrodzeniem od razu w prawo jadąc na wał mijamy duży staw po prawej stronie (w kształcie łezki) .Byłem tam z 19/20.07 i rezultaty marne nawet nie będę pisał (byliśmy w 5 na 10 kij) , i cały dzień 26 aż do godziny 10 rano 27.07 . i tak samo . Na początku na feeder , jakieś małe płocie (może jedna większa lub dwie ) dużo krąpia , jazgarza , później trochę spinningu z kolegą z główek ( główki do połowy odkryte , na koniec żeby wejść trzeba się troszkę zmoczyć ) i też nic nawet puknięcia na dwa kije , troszkę na spławiczek z główki ale też klapa i całą noc na 6 feedrów i dwa grunty na trupka i pelet . Z czego 2 feedry (z główki typowo pod sam nurt z dużym ciężarem ) i też klapa . O zanęcie nie będę się już rozpisywał ile czego i jakiej(na pewno dobra i sprawdzona) powiem w skrócie , że jadę tam jeszcze raz i jak znowu będzie tak słabo to na pewno w tym roku odpuszczam sobie to łowisko . Mam takie pytanie był ktoś może kawałeczek dalej na (Buchcie) ?? Jak tak to jaki efekty ?? (2013-07-28 00:36)
marcianomarciano
0
jeszcze nie sprawdziłem łowiska, aczkolwiek może w te wakacje uda się zjechać i posiedzieć trochę nad wodą, ale z opowieści to miejsce ,, cud,, - tak przynajmniej mówią wędkarze (2013-10-30 19:06)
zarembuszarembus
0
Nie byłem tam już ze 4-y lata powodem tego był ciężki dojazd autkiem,powiedcie jak teraz zmieniło się coś ? (2013-11-30 13:45)
YavonYavon
0
Kilka lat temu jezdzilem wlasnie tam czesto. Leszcze na feedera naprawde piekne, na spinning kilka okoni i szczupaczkow tez trafialem. Ale w weekendy ludzi od groma, dlatego ja jak jezdzilem to w czwartek wieczorem by w piatek zajac glowke. ;) (2014-02-22 12:55)
lukasz-gulalukasz-gula
0
Witam wszystkich wędkarzy w tym roku nie jestem zadowolony z tego łowiska.
Komary dają się we znaki a i ryby mało raz mały stan wody raz duży.
Jedyne co złapaliśmy to jeden leszczyk i kilka płoci słabe wyniki
(2014-07-08 14:23)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy