Ośrodek Kormoran

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Na terenie ośrodka znajdują sie trzy łowiska. Łowisko karpiowe z karpiami o masie od 8 do 25 kg i amurami o masie od 7kg wzwyż. Łowisko pstrągowe i łowisko o rybostanie mieszanym z jesiotrem , szczupakiem linem, sandaczem i smumem.

Ośrodek o pow. 80 ha położony jest na uboczu miasta powiatowego (3 km od centrum) wśród lasów nad stawami rybnymi. Na gości czekają komfortowe domki kempingowe w pełni wyposażone + Internet, telefon, oraz 2-osobowe pokoje gościnne z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości bar z szerokim asortymentem dań jarskich, mięsnych i rybnych. Goście wypoczywający w naszym ośrodku mogą korzystać z plaży z kąpieliskiem, molem, miejsc do leżakowania i hamaków, stałych grilli oraz zadaszonych miejsc na ogniska.

Z łowiska karpiowego nie można zabierać ryb. Z łowiska pstrągowego należy zabierać ( kupić ) każdą złapaną rybę. Na terenie ośrodka jest możliwość wypożyczenia sprzętu wdkarskiego.Źródło: lowiska.pl


Ośrodek Kormoran opis łowiska:

Akwen: Staw Kormoran »
GPS: N 52o 26' 33" E 15o 6' 45"
Położenie: Województwo: Lubuskie » Powiat: Sulęcin » Gmina: Sulęcin
Właściciel: Łowiska komercyjne
Noclegi w pobliżu: Sulęcin - meteor
Tagi łowiska: LUBUSKIE STAWY

 

3
Oceń
(2 głosów)

Ośrodek Kormoran mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

u?ytkownik6680u?ytkownik6680
0
Moim zdaniem to jest najlepszy staw nad jakim byłem polecam tam łowić na grunt biorą ładne karpie nawet czasami takie więcej jak 5 kg . (2009-04-13 20:08)

skomentuj ten artykuł