Parsęta okolice Moczyłek

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


Najpiękniejsza rzeka górska województwa zachodniopomorskiego !!! Parsęta wypływa z okolic Parsęcka, płynie przez wiele miejscowości min. przez Białogard, Karlino. W dolnym odcinku "przecina" Kołobrzeg wpadając do Bałtyku. Dominująca ryba to oczywiście moja ulubiona czyli Lipień. Można złowić w niej także spore okazy Pstrąga, zarówno potokowego jaki i tęczowego. Królami tej rzeki są dwa piękne i niezmiernie waleczne gatunki ryb, czyli Troć i Łosoś. Oprócz wymienionych ryb, występują także: płoć, szczupak, węgorz, kleń, jaź, jelec oraz okoń. Po prostu fantastyczna rzeka dla miłośników wędkarstwa, zarówno spiningowego jak i spławikowego. Szczerze polecam !Parsęta okolice Moczyłek opis łowiska:

Akwen: Rzeka Parsęta »
GPS: N 53o 58' 56" E 16o 0' 20"
Położenie: Województwo: Zachodniopomorskie »
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Koszalin » (zobacz porozumienia Okręg PZW Koszalin 2024r »)
Regulamin połowu:Wody PZW. Obowiązuje regulamin amatorskiego połowu ryb.
Noclegi w pobliżu: Białogard - meteor
Tagi łowiska: ZACHODNIOPOMORSKIE RZEKI, RZEKI Okręg PZW Koszalin

 

3.4
Oceń
(5 głosów)

Parsęta okolice Moczyłek mapa:- opinie i komentarze

halski021halski021
0
Spławikowcom polecasz?
(2011-11-22 23:21)
rybaksmwrybaksmw
0
To nie prawda że jest TA NASZA PARSĘTA taka rybna,od 1-01-2012r wędkarze złowili znikomą ilość Troci i Srebniaka, a na RADWI niema nic!!!.NA RADWI jest podwrzszony wodospad, jest to przy moście Białogardzkim, przez prywaciarza z młyna p.Popiołka co ma elektrownie w Karlinie, NO I ZAŁATWIŁ NAszĄ RADEW!!!, TROĆ I ŁOSOŚ I INNE RYBY NIE MAJĄ SZANS WPŁYNĄĆ DO NASZEJ RZEKI> KOLEDZY WĘDKARZE czy ten facio mógł tak załatwć RZEKE PZW???. PROSZĘ O POMOC! POZDRAWIAM I POŁAMANIA!!!. (2012-02-26 21:39)
rybaksmwrybaksmw
0
To nie prawda że jest TA NASZA PARSĘTA taka rybna,od 1-01-2012r wędkarze złowili znikomą ilość Troci i Srebniaka, a na RADWI niema nic!!!.NA RADWI jest podwrzszony wodospad, jest to przy moście Białogardzkim, przez prywaciarza z młyna p.Popiołka co ma elektrownie w Karlinie, NO I ZAŁATWIŁ NAszĄ RADEW!!!, TROĆ I ŁOSOŚ I INNE RYBY NIE MAJĄ SZANS WPŁYNĄĆ DO NASZEJ RZEKI> KOLEDZY WĘDKARZE czy ten facio mógł tak załatwć RZEKE PZW???. PROSZĘ O POMOC! POZDRAWIAM I POŁAMANIA!!!. (2012-02-26 22:21)
marceli2011marceli2011
0
witam radem to przezytek rzeka zniszczona przez chodowle kupa teczaka i klusoli moim zdaniem dno gratulacje dla koszalinskiego pzw zenada!!!!!!!!! (2012-07-09 21:30)

skomentuj ten artykuł