Zaloguj się do konta

Port rybacki Hel

Łowisko jest ogólnodostępne, najlepiej łowić z główek wejściowych portu rybackiego. Głównie łowioną rybą jest flądra ale można też złowić dorsza, węgorzycę, śledzia, belonę oraz babkę. Przeważnie łowi się metodą gruntową, ale można też łowić na spławik np.belony.Główną przynęta są filety śledzia i szprotki, ale można łowić na czerwone robaki. Natomiast chcąc łowić z pobliskiej plaży należy zaopatrzyć się w wędzisko plażowe w celu wykonywania dalekich rzutów. W miejscowości jest bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna.

Opis łowiska

Mapa

Opinie (2)

bosman1974

Łowisko jest ogólnodostępne, najlepiej łowić z główek wejściowych portu rybackiego. Głównie łowioną rybą jest flądra ale można też złowić dorsza, węgorzycę, śledzia, belonę oraz babkę. Przeważnie łowi się metodą gruntową, ale można też łowić na spławik np.belony.Główną przynęta są filety śledzia i szprotki, ale można łowić na czerwone robaki.  Natomiast chcąc łowić z pobliskiej plaży należy zaopatrzyć się w wędzisko plażowe w celu wykonywania dalekich rzutów. W miejscowości jest bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna.

[2010-01-22 13:38]

kubabdg99

Na Helu jestem całe wakacje, więc chciałbym też troche pomachac kijem :) Czy z plaży na cyplu idzie połowic coś na grunt lub spławik? Interesował by mnie śledź albo flądra. W porcie mam zamiar łowic na spinning głównie metodą boczny trok, może jakis garbusek się złowi. Jak powinien wyglądac zestaw na flądre albo śledzia? Przywieszki śledziowe z jakims ciężarkiem dadzą rade? Z góry dzięki za jakiekolwiek info :) Pozdrawiam. [2013-06-03 19:48]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.