Zaloguj się do konta

Rowy

Narew to jedna z ładniejszych rzek jakie znam i nad którymi lubię wędkować. Jest dzika i jest szansa spotkania w dołkach grubszej ryby oraz jej różnorodność (rozpoczynając od leszczy, płoci, kleni a kończąc na szczupakach i boleniach). Znajdziesz tutaj znakomite miejscówki na grunt, pławik i spinning.
Dojazd od Sokołowa polnymi dróżkami. Jadąc z Wyszkowa do Pułtuska przez Rząśnik, pod koniec Rząśnika odbijamy w prawo na Lubiel Nowy. Za Gołystokiem skręcamy w prawo na Cygany i trzymamy się głównej drogi aż do Sokołowa. W Sokołowie skręcamy w prawo obok Kościoła i dalej to już praktycznie prosto (proponuję mapkę lub GPS, bo jest tam nieco ścieżek, ale wszystkie prowadzą nad Narew).
W zależności od wilgotności terenu niektóre drogi będą dostępne tylko dla traktorów bądź mocnych terenówek, dlatego ważny jest wcześniejszy rekonesans terenu, aby było bez niespodzianek i niepotrzebnego tracenia czasu w dniu łowienia.
W okolicy oprócz ryb występują także bobry, dlatego podczas łowienia w wolniejszym nurcie zalecam obserwację okolicznej wody aby nie obyło się bez walki z bobrem ;-)

Opis łowiska

Mapa

Jak było dziś na rybach?

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej