Rzeka Noteć odcinek Milcz-Ujście

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć


łowisko na którym łowię to odcinek rzeki Noteć znajdujący się między wsią Milczem a Ujściem.Na tym odcinku rzeki można złapać wiele gatunków ryb takich jak okoń,szczupak,lin,leszcz,płoć i ta wszędobylska ukleja.Ten odcinek rzeki jest bardzo pięknie położony między malowniczo położonymi łąkami oraz mokradłami.Bardzo polecam odcinek na którym łowie ponieważ można wypocząć sobie na łonie natury a przede wszystkim można się spodziewać dużo brań ryb które tam występują tylko liczy się 1 zasada cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Życzę połamania kija ;)Rzeka Noteć odcinek Milcz-Ujście opis łowiska:

Akwen: Rzeka Noteć: od Nakla- do ujścia Drawy »
GPS: N 53o 3' 14" E 16o 51' 16"
Położenie: Województwo: Wielkopolskie »
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Piła » (zobacz porozumienia Okręg PZW Piła 2024r »)
Noclegi w pobliżu: Ujście - meteor
Tagi łowiska: WIELKOPOLSKIE RZEKI, RZEKI Okręg PZW Piła

 

3.8
Oceń
(5 głosów)

Rzeka Noteć odcinek Milcz-Ujście mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

saskloszsasklosz
0
Pioter94, napisz jak tam dojechać i na którym to jest kilometrze od Ujścia oraz jak sobie radzisz z płynącą o tej porze rzęsą, no i jakie te rybki duże. Pozdrawiam
(2012-08-16 07:58)
pioter94pioter94
0
Ja łowię głównie w okolicach mostu kolejowego łączącego wsie Dziembówko i Milcz. Z rybą to różnie, raz lepiej raz gorzej. Największe ryby idzie dostać głównie nocą. Sporo jest leszcza, dużej płoci są odcinki gdzie można trafić spore liny lub też wielgachne sumy które prują wodę na płyciznach. Teraz przy tym stanie wody to dostęp jest raczej w większej części rzeki udostępniony. (2012-08-17 21:09)

skomentuj ten artykuł