Rzeka Odra Pomorsko

/ 2 komentarzy

Typowe starorzecze. Łowisko typowo szczupakowo-linowe. Wbrew pozorom ze boleń potrzebuje dobrze natlenionej wody, łowisko te jest także zamieszkiwane przez niego. Maxymalna glebokosc wody, mysle ze do 3 metrów, niestety tego nie jestem pewien. Bardzo ciekawa specyfikacja łowiska. Dno porosniete rogatką. Miejscami rosna kapelony w ktorych zeruje szczupak. Co jakis czas powalone drzewo, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia łowisko. Nie przeszkadza to jednak w spokojnym łowieniu. Niedaleko łaki a na nich krowy;) Spokojna tafla wody pozwala takze na łowienie na spławik. Bardzo łatwy dojazd. Z Zielonej Góry kierujmy sie na Sulechów, potem trasą Sulechów - Krosno Odrzańskie. Po drodze beda wioski Mozów, Laskowo, a nastepnie jest Pomorsko. Po lewej stronie tuz przy wale jest tez zjazd dla samochodów. Napewno traficie.Rzeka Odra Pomorsko opis łowiska:

Akwen: Odra Pomorsko »
GPS: N 52o 2' 57" E 15o 29' 7"
Położenie: Województwo: Lubuskie » Powiat: Zielonogórski » Gmina: Sulechów
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Zielona Góra » (zobacz porozumienia Okręg PZW Zielona Góra 2023r »)
Noclegi w pobliżu: Sulechów - meteor
Tagi łowiska:

 

3.7
Oceń
(3 głosów)

Rzeka Odra Pomorsko mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

Gray FoxGray Fox
0
Cześć, masz jakieś doświadczenie w tym miejscu?? o jakiej porze warto się tam wybrać?? Czy wczesna wiosną ryba będzie tam stała po zimie?? (2013-01-14 11:30)
Vitek88Vitek88
0
Bardzo ładne płocie można tam złapać wczesną wiosną, w tym roku byłem w kwietniu (o dziwo była to wczesna wiosna po przedłużającej się zimie) i na prawdę jestem zadowolony z wyników. Niestety poziom odry nie pozwolił mi później na kolejne łowienie. (2013-07-17 14:16)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy