Rzeka warta w okolicy miejscowości Ląd

/ 2 komentarzy

W okolicy miejscowości Ląd można łowić na Warcie jak również na wielu okolicznych rozlewiskach i starorzeczach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można łowić na spławik, spinning i grunt. Jest to jakaś alternatywa dla wędkowania jeziornego. Dla urozmaicenia i uduchowienia można wybrać się na zwiedzanie Klasztoru pocysterskiego oraz grodu średniowiecznego. Występują tam takie gatunki ryb jak: leszcz, okoń, szczupak, płoć, ukleja, sum, lin. Serdecznie polecam.Rzeka warta w okolicy miejscowości Ląd opis łowiska:

Akwen: Rzeka Warta: Koło - Pyzdry »
GPS: N 52o 11' 43" E 17o 53' 43"
Położenie: Województwo: Wielkopolskie »
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Konin » (zobacz porozumienia Okręg PZW Konin 2023r »)
Regulamin połowu:RAPR
Noclegi w pobliżu: Słupca - meteor
Tagi łowiska: WIELKOPOLSKIE RZEKI, RZEKI Okręg PZW Konin

 

3.8
Oceń
(6 głosów)

Rzeka warta w okolicy miejscowości Ląd mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

gumolgumol
0
Witam, zamierzam się wybrać na Wartę w okolicach Lądu, czy zna ktoś ciekawe miejscówki? Jak wygląda dojazd do rzeki? (2012-06-04 12:31)
Przem73Przem73
0
Dojazd praktycznie bezproblemowy z okolic mostu w miejscowości Ląd. Łowię w tych okolicach już kilkanaście lat. Obfituję w ciekawe miejscówki w których można spotkać praktycznie każdą rybę. Swego czasu mnogość połączeń ze starorzeczami i częste podtopienia sprzyjały atrakcyjności tego łowiska. Teraz jest średnio, jak wszędzie. Co działa na niekorzyść tego łowiska to właśnie bezproblemowy dojazd i atrakcyjne miejscówki co powoduje, że presja wędkarska jest tu bardzo duża, szczególnie w okresie weekendu. (2012-09-25 11:56)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy