Rzeka Wisła pod napięciem lub na kamieniach

/ 3 komentarzy / 6 zdjęć


Łowisko to znajduje się przy wejściu do kanału prowadzącego do tamy we Włocławku zwane u miejscowych, jako pod napięciem lub na kamieniach. Dojazd też jest dobry od ul Płockiej do dużego parkingu. Występuje tu ładny karp, karaś ( bąk), okoń jest też sum, ale niestety młody, co nie oznacza, że jest przez niektórych wędkarzy zabierany a szkoda, bo za parę lat ktoś zapyta gdzie jest duży sum. Minusem tu jest godzina najlepszych i najczęstszych brań ok. godz., 22: 00 co nie oznacza, że za dnia nic się nie złapie, bo największe karpie wyjęte są za dnia, do tego trzeba dość wcześnie zająć już miejsce by można było być w najbardziej dogodnym miejscu. Życzę połamania kija Pozdrawiam.
PS Warto zabrać ze sobą białe,czerwone oraz wątrobę :)Rzeka Wisła pod napięciem lub na kamieniach opis łowiska:

Akwen: Rzeka Wisła: od zbiornika Włocławek do ujścia Tążyny »
GPS: N 52o 39' 19" E 19o 7' 16"
Położenie: Województwo: Kujawsko-Pomorskie »
Właściciel: Okręgi / Woda PZW
Regulamin połowu:Zgodnie z PZW
Noclegi w pobliżu: Włocławek - meteor
Tagi łowiska: KUJAWSKO-POMORSKIE RZEKI

 

3.9
Oceń
(13 głosów)

Rzeka Wisła pod napięciem lub na kamieniach mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

smilo81smilo81
+1

bardzo dobry artykul,dobra miejscowka tylko jak jest mala woda i malo ludzi bo miejsca za duzo nie ma.

(2011-07-25 13:11)
JOPEK1971JOPEK1971
-1
Po co piszesz o szkodliwości zabierania sumowych maluchów,jak zachęcasz do łowienia na wątrobę.Pewnie sam się na te maluchy ustawiasz. (2013-03-07 16:34)
MartynMartyn
0
Przepraszam że po tak długim czasie tu zaglądam ale niestety zbyt wiele obowiązków. Panie szanowny Jopku niestety nie nastawiam się na te maluchy tam, mało tego kiedy po typ pana wpisie zostałem Prezesem jak teraz chyba najlepszego z kół KKW we Włocławku to nawet omijam to miejsce by właśnie tak prosto myślący i wysuwający wnioski ludzie nie psuli mojej dobrei opinii o zabieraniu nie wymiarowych ryb. O wątrobie wspomniałem tam tylko dla tego że wytrawni wędkarze doskonale wiedzą że właśnie między tymi maluchami trafiają się tam perełki w śród sumów Pozdrawiam (2015-09-29 10:12)

skomentuj ten artykuł