Zaloguj się do konta

Staw Szklarnia (ogólnodostęny)

Łowisko znajduje się we wsi Szklarnia obok Międzylesia.Jest to łowisko ogólnodostępne PZW okręg Wałbrzych.Łowisko to dość duży staw.Głębokość wynosi ok 1m ale podobno jest tam rów który jest zamulony ale dosyć głęboki.W stawie jest pare dużych sztuk karpi.Dawno temu były tam duże amury.Może jedna albo dwie sztuki zostało.Przy łowisku znajduje się parking.Patrząc na przeciwko stawu od strony parkingu jest lasek a w okolicach tego lasku są mokradła i trzciny w których mogą czaić się drapieżniku.W stawie są szczupaki ale niektóre są naprawdę duże.Mnie udało złowić się tam kilka sztuk w granicach 60cm-70cm.
Najczęstszą metodą połowu jest spławikówka i gruntówka z koszyczkiem zanętowym.Dobra przynętą są białe i czerwone robaki oraz kukurydza.

Opis łowiska

Jak było dziś na rybach?

Opinie (1)

rybolowca-166

Jest to taki staw na ktorym zawsze cos sie zlapie , na wieksze sztuki zawsze trzeba poczekac i przebic sie przez drobnice . ostatnio na kulke porwalo wedke wedkarzowi wiec sa jakies duze sztuki , widzialem jak wedka plynela przez srodek a pozniej zatonela . [2017-05-06 08:54]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej