Staw Warszawianka - Świebodzice

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Niewielki staw znajdujący się w centrum Świebodzic. Mimo ze mały jednak dosyć głęboki, dno raczej porośnięte bardzo dużo zaczepów. W stawie dominują takie ryby jak leszcz i płoć ale można tez trafić na karpika szczupaka czy węgorza kilka lat temu pływały pokaźnej wielkości tołpygi ale co się z nimi stało tego nie wiem. Oczywiście jak większość wód PZW i ta jest nie dopilnowana, pomost i ławeczki na jednym z brzegów przyciągają masę pijaków i ludzi dla których niema pracy z ich wykształceniem heh więcej jak ryb w stawie na pewno znajdziemy korków od wina na brzegu. Nie mniej jednak przeciwny brzeg jest mało dostępny dla tych ludzi i na pewno miejscowi wędkarze i nie tylko znajda tam chwile spokoju i możne trafia na jakaś konkretna rybkę.Staw Warszawianka - Świebodzice opis łowiska:

Akwen: Staw Warszawianka »
GPS: N 50o 51' 26" E 16o 19' 42"
Położenie: Województwo: Dolnośląskie » Powiat: Świdnicki » Gmina: Świebodzice
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Wałbrzych » (zobacz porozumienia Okręg PZW Wałbrzych 2023r »)
Regulamin połowu:Regulamin PZW Okręg Wałbrzych
Noclegi w pobliżu: Świebodzice - meteor
Tagi łowiska: DOLNOŚLĄSKIE STAWY, STAWY Okręg PZW Wałbrzych

 

4.2
Oceń
(5 głosów)

Staw Warszawianka - Świebodzice mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

SamotnikSamotnik
0
    Kilku zapaleńców ,troche pracy  byłoby fajne łowisko !!! .  Ale jak pogonić tych ; smakoszy; tanich trunków . Z tymi ; smakoszami ;  to problem naszego kraju. Hmmmmmmmmm!!!!       Pozdrawiam . (2011-04-27 19:57)
damian8324damian8324
0
Smakosze nie przeszkadzali by gdyby co chwile nie podchodzili po papierosa czy drobne na wino bo to odbiera cala przyjemność z siedzenia tam. A jak ich pogonić?? hm tego nikt nie wie jedno jest pewne niestety mamy w kraju taka władze a nie inna. Pozdrawiam
(2011-04-28 10:04)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy