Stawy hodowlane Słupia

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Stawy w Słupi są położone w miejscu bardzo spokojnym i oddalonym od głównej drogi dzięki temu panuje tam spokój i cisza. W tych stawach pływają dość duże okazy Karpi i Amurów.

Jest to idealny staw dla doświadczonych wędkarzy.
Wiosną do czerwca ładnie biorą Karasie, Płocie, Karpie, latem Karpie i Amury, jesienią powtarza się sytuacja z wiosny inne gatunki ryb biorą sporadycznie.

Idealne metody połowu to grunty lub spławik, a również można pobawić się w spining. Łowisko jest wbrew pozorom bardzo wymagające bywają dni że przez cały dzień nie ma brań lecz trafiają się dni ze ciągnie się rybę za rybą.

Występuje tutaj również Karp pełnołuski który jest wyjątkowo waleczny. Polecam to łowisko wszystkim wędkarzom szukającym odpoczynku i wspaniałych walk z rybą.

Bardzo czysty zbiornik z piaszczysto-mulistym dnem (sporadycznie zdarzają się korzenie). Dobre miejsce na spędzanie czasu i wędkowanie.Stawy hodowlane Słupia opis łowiska:

Akwen: Staw Słupia-y hodowlane »
GPS: N 51o 18' 17" E 19o 16' 7"
Położenie: Województwo: Łódzkie » Powiat: Bełchatowski » Gmina: Kluki
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Łowisko płatne. Wędkowanie po wykupieniu licencji (240zł/rok) - po wykupieniu pozwolenia najlepiej wyznaczyć swoje łowisko lub zbudować własną kładkę.
Noclegi w pobliżu: Bełchatów - meteor
Tagi łowiska: ŁÓDZKIE STAWY

 

3.8
Oceń
(5 głosów)

Stawy hodowlane Słupia mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

czesio82czesio82
0
Łowisko bardzo ciekawe, a zarazem wymagające ale dla chcącego nic trudnego. Jedynym minusem jest to, że trzeba samemu wybudować sobie pomost ponieważ z brzegów nie ma dostępu. (2013-04-28 14:39)

skomentuj ten artykuł