Zalew Chechło k.Chrzanowa

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Zalew Chechło zwany też Jeziorem Chechelskim to sztuczny zbiornik zaporowy na południu Polski, dokładniej znajduje się na pograniczu miast Chrzanowa i Trzebini (powiat chrzanowski, województwo małopolskie). Powstał w latach 60-tych minionego wieku. Ma powierzchnię około 54 ha.

To bardzo ładnie położony akwen z pełnym zapleczem turystycznym: od stanic żeglarskich, wypożyczalni sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne) po plażę z ratownikiem w sezonie.

Dużo dostępnych stanowisk dla wędkarzy, gdzie, jak się ma trochę szczęścia, można złapać jedną z wielu gatunków ryb znajdujących się w tym akwenie, m. in. lina, karasia, sandacza czy karpia.

Polecam.Zalew Chechło k.Chrzanowa opis łowiska:

Akwen: Zbiornik Chechło k.Chrzanowa »
GPS: N 50o 8' 6" E 19o 27' 0"
Położenie: Województwo: Małopolskie » Powiat: Chrzanów » Gmina: Trzebinia
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Katowice » (zobacz porozumienia Okręg PZW Katowice 2023r »)
Regulamin połowu:Zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb
Noclegi w pobliżu: Trzebinia - meteor
Tagi łowiska: MAŁOPOLSKIE ZALEWY, ZALEWY Okręg PZW Katowice

 

3.8
Oceń
(5 głosów)

Zalew Chechło k.Chrzanowa mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

penqspenqs
0
Łowisko bogate w płocie, nic po za tym.. Totalna kiszka. Czasem jeśli zdarzy się tzw... "miły przyłów" można zaczepić karpia lub niedużego linka. A z drapieżników? Hmmm.... Okonie jak dłoń i szczupaki o podobnej wielkośći, bez rewelacji... Wszystko co było kiedyś, wytłuczone zostało przez mięsiarzy , którzy nawet najmniejsze rybki biorą do domciu na pulpety. Rybobójstwo jakie tam panuje można zaobserwować podczas spacerów brzegiem jeziora. NIE POLECAM!!!!
(2010-01-05 08:57)
luzyluzy
0
Woda przetrzebiona przez mięsiarzy. Brak jakichkolwiek kontroli ze strony SSR. Kłusownictwo na porządku dziennym. Po zarybieniu nie ma gdzie usiąść jeden na drugim siedzi. Po dwóch tygodniach tylko biorą zkarłowaciałe leszczyki. Ilości zarybień są symboliczne po 200 kg ryby na 50 ha SMIECH!!! (2013-02-05 15:45)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy