Zalew Dzika Ochla

/ 4 komentarzy

Łowisko Dzika Ochla jest bardzo porośnięte glonami. Głębokość owego akwenu dochodzi do 3metrów. Ryby, które łowi się tam najczęściej to płoć, która dorasta tam do 30cm. Są także Okonie ja osobiście złowiłem 30cm na żywca, szczupaki są bardzo duże wiadomo mi , że złowiono tam szczupaka około5-6kg. Sumy są ale nie na 100% krążą takie wieści. Są i leszcze,Największy jakiego złowiono przy mnie miał 1,5kg. Karpie są bardzo duże jeden pan miał zestaw na 10kg i urwał mu się taki bydlak przy brzegu sam widziałem jak wygrzewały się owe bestie na słońcu co najmniej 50cm. Są i liny łowione były takie około1-2kg wzdręgi są złowiłem taką 19,5cm i to by było chyba na tyle.
Na Zbiorniku panuje ogólna cisza warto tam przyjechać ale wczesnym rankiem, aby zdążyć w okresie letnim przed przyjeżdżającymi się ludźmi, którzy wywołują dość dużo hałasu.
Chodź nie zawsze rybie to przeszkadza.Zalew Dzika Ochla opis łowiska:

Akwen: Staw Dzika Ochla »
GPS: N 51o 52' 42" E 15o 28' 10"
Położenie: Województwo: Lubuskie » Powiat: Zielonogórski » Gmina: Zielona Góra
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Zielona Góra » (zobacz porozumienia Okręg PZW Zielona Góra 2017r »)
Regulamin połowu:Na Zalewie Dzika Ochla obowiązuje następujący regulamin:
można łowić tylko i wyłącznie na jedną wędkę
od 1maja do 31września.
Nie można spiningować.
Nie wolno łowić z pojazdów pływających ze względu na to iż jest to mały akwen.
No i oczywiście jak na każdym łowisku nie wolno zaśmiecać stanowiska na którym się jest.
Noclegi w pobliżu: Drzonków - meteor
Tagi łowiska: LUBUSKIE STAWY, STAWY Okręg PZW Zielona Góra

 

5
Oceń
(6 głosów)

Zalew Dzika Ochla mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację

Wedkuje.pl poleca 

- opinie i komentarze

adam17adam17
0
Zalew dzika ochla to bardzo mocno zarośnięte łowisko ale są tam naprawde ładne rybki kilka razy widziałem jak wędkarze łowili liny ponad 2kg (2011-10-11 13:37)
wirefreewirefree
0
Liny ? A niby skad jak nikt ich tam nie wpuszczal ? To co tam jest to ploc okon i sumik karlowaty. ostatnio cos rano gonilo drobnice i mogl to byc szczuply ktorego ktos pewnie wpuscil. Dawno temu przed spuszczeniem wody byly tu karpie amury i szczupaki ale to bylo dawno temu. Do tego wieczorami mozna zobaczyc jak wydra harcuje miedzy brzegami. (2012-09-16 12:48)
wirefreewirefree
0
Ostatnio widzialem duzego amura, a tez podobno ktos wpuscil szczupaka. Pewne jest to ze ja sam wpuscilem 1 szczuplego i 2 polmetrowe bolenie ! Poniewaz nie cierpie Bolenia to jeszcze niejednego tam dorzuce i kilka uklejek zeby mial co jesc ! Milego wedkowania ! (2012-10-31 22:21)
etmiletmil
0
Witam wszystkich co do ochli sam widziałem jak mój znajomy kolega wyciągnął tam karpie okolo20 kg jedna 19.5 drugi 16 ostatnio 8 a więc kto mówi że tam nie ma ryby (2016-07-03 14:41)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy


 
Aplikacja