J.Kowalskie-Bogucin

/ 6 zdjęć


Łowisko należy do Gosp. Ryb. Bogucin.Zezwolenia można nabyc we wszystkich sklepach wędkarskich w Pobiedziskach,oraz w sklepie przy drodze krajowej nr5 w Kobylnicy. Oczywiście obowiązują limity połowów zgodne z RAPR..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................J.Kowalskie-Bogucin opis łowiska:

Akwen: Zbiornik Kowalskie »
GPS: N 17o 9' 15" E 17o 9' 15"
Położenie: Województwo: Wielkopolskie »
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Zgodnie z RAPR
Noclegi w pobliżu: meteor-turystyka.pl
Tagi łowiska: WIELKOPOLSKIE ZALEWY

 

3
Oceń
(4 głosów)

J.Kowalskie-Bogucin mapa:- opinie i komentarze

miroslawa-kosinmiroslawa-kosin
0
uważam , że to jezioro się odradza powolutku jeśli chodzi o ryby. jest dużo płoci , leszczyki , ale co do innych ryb to jeszcze nie wiem , to co złapałam to z lodu . ;) ogółem bardzo ładne jezioro, gdyby rybak nie odławiał sieciom ryb , oraz przestał agregatem jechać ( bo ponoć jeszcze się zdarza że tak robi)?? to było by dużo lepiej z rybą w tym jeziorze. ;) (2013-03-03 17:17)
maciej83kmaciej83k
0

Witam

Łowiłem na tym jeziorze w zeszłym roku i ryby fajne wpadały,szczególnie leszcze i liny.Natomiast jeśli chodzi o ten rok  o jest kompletna klapa.Zero brań i tylko sie człowiek wkurza że nic się nie dzieje.Ciekawiło mnie dlaczego w tym roku nic nei można złowić aż do soptkania kilku innych wędkarzy którzy  opowiedzieli mi że na tym własnie jeziorze reguralnie przyjeżdza jakaś ekipa z Pobiedzisk niejaki Pan. Budzi.... i trzepią prądem po całym akwenie.Na dowód  wędkarze pokazali mi mnóstwo padniętych ryb.Jeżeli nic się w tej sprawnie nie zmieni to nie ma sensu jeżdzić na to jezioro.

 

 

Pozdrawiam

maciej83k

(2013-06-02 13:18)

skomentuj ten artykuł