Zalew Ruszkowski

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć


Zalew Ruszkowski jest zbiornikiem przepływowym , płynie przez niego rzeka Teleszyna . Znajduje się na uboczach miasta Koła w dzielnicy Kaliskie Przedmieście przy ulicy Bogumiła . Głębokość tego akwenu miejscami dochodzi do 2,5 metra .
Występujące ryby : płoć, uklej, leszcz,wzdręga, lin, karp,karaś, bąk , szczupak, sandacz, sum rzadziej węgorz , amur , ale też są łapane . Zbiornik wodny jest pod opieką koła wędkarskiego PZW nr 26 działającego przy Urzędzie Miejskim w Kole , na zbiorniku dopuszczony jest połów ryb tylko z brzegu .
Bardzo surowo karani są wędkarze którzy naruszają regulamin A.P.R . Jedną z zalet wędkowania w tym miejscu jest czystość linii brzegowej , zbiornik jest regularnie sprzątany . Serdecznie zapraszam do korzystania z tego miejsca i życzę miłego wypoczynku .Zalew Ruszkowski opis łowiska:

Akwen: Staw Koło (Zbiornik Ruszków) »
GPS: N 52o 10' 40" E 18o 37' 60"
Położenie: Województwo: Wielkopolskie » Powiat: Koło » Gmina: Koło
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Konin » (zobacz porozumienia Okręg PZW Konin 2024r »)
Regulamin połowu:Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW
Noclegi w pobliżu: Koło - meteor
Tagi łowiska: STAWY Okręg PZW Konin

 

4.3
Oceń
(8 głosów)

Zalew Ruszkowski mapa:- opinie i komentarze

KARAS ZIOMKARAS ZIOM
0
Zarybiany jest przez was także ten zbiornik??? (2012-07-19 17:29)
KARAS ZIOMKARAS ZIOM
0
A i jeszcze jedno można u was wykupić pozwolenie na połów jeddno dniowy jak tak to ile to kosztuje?????? (2012-07-19 17:35)
banan39banan39
0
zarybiany regularnie raz w roku , opłata jak najbardziej do wykupienia u pana Prażanowskiego w sklepie wędkarskim ul. Toruńska w Kole (2013-01-09 20:42)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy