Zaloguj się do konta

Zalew Ruszkowski

Zalew Ruszkowski jest zbiornikiem przepływowym , płynie przez niego rzeka Teleszyna . Znajduje się na uboczach miasta Koła w dzielnicy Kaliskie Przedmieście przy ulicy Bogumiła . Głębokość tego akwenu miejscami dochodzi do 2,5 metra .
Występujące ryby : płoć, uklej, leszcz,wzdręga, lin, karp,karaś, bąk , szczupak, sandacz, sum rzadziej węgorz , amur , ale też są łapane . Zbiornik wodny jest pod opieką koła wędkarskiego PZW nr 26 działającego przy Urzędzie Miejskim w Kole , na zbiorniku dopuszczony jest połów ryb tylko z brzegu .
Bardzo surowo karani są wędkarze którzy naruszają regulamin A.P.R . Jedną z zalet wędkowania w tym miejscu jest czystość linii brzegowej , zbiornik jest regularnie sprzątany . Serdecznie zapraszam do korzystania z tego miejsca i życzę miłego wypoczynku .

Opis łowiska

Mapa

Opinie (3)

KARAS ZIOM

Zarybiany jest przez was także ten zbiornik??? [2012-07-19 17:29]

KARAS ZIOM

A i jeszcze jedno można u was wykupić pozwolenie na połów jeddno dniowy jak tak to ile to kosztuje?????? [2012-07-19 17:35]

banan39

zarybiany regularnie raz w roku , opłata jak najbardziej do wykupienia u pana Prażanowskiego w sklepie wędkarskim ul. Toruńska w Kole [2013-01-09 20:42]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej